Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mivel tisztítsam a vérem?

Mivel tisztítsam a vérem?

Figyelt kérdés
Milyen vény nélkül kapható szerekkel? Esetleg milyen étellel, teával?
2011. szept. 15. 11:21
1 2
 11/16 okoska31 ***** válasza:
44%

végzős orvostanhallgatónak: nyitottnak kell lenni más gyógyítási módszerek irányába is. a "modern" gyógyászat valóban nem tud mindenre megoldást adni. nem muszáj elhinned, de eddig 3 olyan példám is van az elmúlt 1 évből, ahol súlyos betegséget gyógyított ki más gyógyítási metódus, amikor a modern orvosok széttárták a kezüket.

de, ahogy írtam ez komolyabb pénzekbe kerül, mert a Tb ilyesmit ugyebár nem támogat (abba talán ne menjünk bele, hogy miért nem).

kb. a kérdező által írt összeg 25-30 szorosába.


Viszont, ha tényleg ennyire súlyos beteg vagy, akkor a szüleid nem tudnak segíteni? alig hiszem, hogy szeretnék elveszíteni 17 éves fiukat....

és azt olvashattad, hogy még a végzős orvos véleménye szerint sem tud mit kezdeni vele a modern orvoslás...

2011. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 okoska31 ***** válasza:

nekem 15 évesen volt pl. nagyon súlyos allergiám (étel). teljesen kigyógyultam belőle (nem magától múlt el!).

ködösítek az ismerősők leírásában, mert nem akarok másokat kiadni. legyen elég annyi, hogy


1 hölgy asztmatikus allergiából gyógyult ki, infúzió kúrából, fulladásos rohamokból, napi 2-3 doboz gyógyszerből és fújókából úgy, hogy egyetlen gyógyszert nem szedett be idén nyáron, és semmi baja sincs. 4 hónap alatt került rendbe. (persze a regenerációt folytatja).


2. számú hölgy kemoterápiákat abszolvált 3 nap alatt (általában két hét, mire mozdulni tud az illető). AZaz két kezelés között volt 2,5 jó hete. akkor a kemónak köszönhetően tönkre mentek a fogai, megvékonyodtak, stb. és hízott majdnem 20 kilót. most januárban kezdte a kezelést, már a fogai is rendben vannak! pedig ugye a modern orvostudomány nem tud mit kezdeni a fogakkal, max. pótolni!


remélem elég lesz ennyi példa.

2011. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%

Kinőttek a fogai?


Gyorsan irj a vatikánnak ezt hivatalosan is csodává kellene nyilvánítani!

2011. okt. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 okoska31 ***** válasza:

nem nőttek ki - mint ahogy azt sem írtam, hogy kihullottak volna. Egyszerűen elvékonyodtak, kiürültek, elszürkültek a kezelés során.

Aztán szép lassan visszaálltak ahogy írtam.


Azért örülök, hogy ilyen könnyen viccet tudsz csinálni más ember bajából. Ez elég rendesen minősít.

2011. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"okoska31 válasza:


nem nőttek ki - mint ahogy azt sem írtam, hogy kihullottak volna. Egyszerűen elvékonyodtak, kiürültek, elszürkültek a kezelés során.

Aztán szép lassan visszaálltak ahogy írtam."


A fog nem ürül ki, nem vékonyodik. Tessék tájékozódni, mielőtt állít valamit.


végzős orvostanhallgató

2011. okt. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na az a nagy orvostudomany... nekem eddig az orovosok csak hibat hibara voltak kepesek halmozni, eleg korlatoltak a lehetosegeik. Azota mar ennel fejlettebb, es sok ezer eves tudomanyokra bukkantam amelyeket tanultam is, es sokkal hatekonyabbak. Az orvostudomany nehany esetben jo, de ha az emberek odafigyelnenek magukra, szukseg sem lenne ra. Barmelyik orvos lehurrogna engem azert amiert azt mondom h a nap es a solarium meggyogyitja az ekcemamat, es egy pikkelysomoros baratnomnek is mondtam probalja ki, es sokat javitott az allapotan. na errol ennyit.
2012. szept. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!