Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az ANTSZ betiltotta az MMS...

XxDarkxx kérdése:

Az ANTSZ betiltotta az MMS (natrium-klorit) gyógyszerként való használatát. Valóban veszélyes és egészségre káros?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 09:32
1 2
 11/18 Gabriella Heinicke válasza:

Kedves Kiskertajto!

Pont ez a baj hogy olvasgatom az internetet,es ezert vagyok mar osszezavarodva.Valaki eskuszik a szerre,valaki meg ellenzi.Aki nem kemikus vagy nem ert a kemiahoz az nehezen fog eligazodni.

2013. aug. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Piperin válasza:

Nézzétek meg ezt a kis filmet, talán jobban világossá válnak a dolgok:


http://www.youtube.com/watch?v=23kywJmk3-g

2013. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Piperin válasza:

Somlósi Lajos bácsi írása a témáról:

[link]

2013. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
18%

Huhúú na itt aztán van minden összeirkálva....


Emberek!


1. A gyógyszeripar profitjának ca. 50%-a gyorsan megszűnne a legenyhébb "becslések" szerint is ha az MMS hatását nyilvánosságra hoznák és elterjedne. Ezért senki ne csodálkozzon ha "valakik" az interneten vagy máshol szidják...


2. Az ÁNTSZ (úgy mint minden hasonló szervezet más országokban is, tisztelet a kivételnek) 100% a gyógyszerlobbi befolyása alatt van.


3. A KLÓR-DIOXID EMBERI FOGYASZTÁSKÉNT VALÓ ALKALMAZÁSA NINCS BETILTVA MAGYARORSZÁGON! LÁST: van Magyarországon egy 4 kémikusból és egy orvosból álló csapat akik Solumium néven piacra dobtak egy klórdioxid és desztillált vízből álló anyagot mint táplálékkiegészítő / fertőtlenítő anyagot. értsd: ha fáj a fogad 2x leecseteled és megszűnt a betegség a fogban (100% elpusztultak a baktériumok)


link: [link]


(fenti linken a videókat megnézni ! minden rágalmat megsemmisítően elmondják a kémikusok h mi a helyzet)


4. Könyvet (3 kiadás van), előadásokat meg a neten azt a néhány oldalt meg kell nézni ahol "pozitívan" (érts: nem a gyógyszercégek fizetett emberei) beszélnek az MMS-ről / klór-dioxidról


5. LÉNYEG: fillérekből legyártható, káros és kellemetlen mellékhatásoktól mentes anyag amely MINDEN KÓROKOZÓT (vírusok, baktériumok, gombák, protozoonk), rákos sejteket, toxinokat és a nehézfémvegyületeket oxidálja a testben és a testen kívül is.


itt vannak a linket ahol lehet tájékozódni:


[link]


[link]


[link]



ha kérdés van szóljatok, szeptember óta használom az MMS-t és még kb 15 ember a tágabb rokoni baráti környezetemben.


csak 1 példa zárásként: édesanyám keresztanyja fél éve tüdőgyulladásos beteg, ami Magyarországon kapható 3 legerősebb antibiotikum mindet kipróbálta és nem gyógyult meg egyiktől se! (nagynehezen) Rávettük h próbálja már ki ezt a "csodaszert".. 5 nap múlva hívott telefonon h "nem tudom mi ez de 90%-osan meggyógyultam" 5 nap alatt többet ért el az MMS mint az összes antibiotikum együtt fél év alatt.

2014. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Én megnéztem egy videót Andreas Kalckertől, számomra meggyőző volt. Viszont emiatt még nem venném meg. Ám van az egyik lábujjamon egy nem gyógyuló benövéses gyulladás, amit semmi sem mulaszt el. Arra gondoltam, kipróbálom ezt. Orvoshoz nem fogok menni, hogy iszonyú fájdalmas injekciókat adjon aztán nekiessen az élő húsnak. Ha tényleg megveszem, visszajövök elmondani, mit tudott a szer.
2014. nov. 13. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 B1Csaba válasza:
2015. jún. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Ami azt illeti a klór dioxid erősen mérgező és oxidáló.A Nátrium klorit NACLO2 szintén mérgező.Itt nem az ANTSZ a bugyuta hogy betiltotta hanem az emberek amik bemondásra ha azt mondja valaki ugor a kútba beleugranak.Én kémiával foglalkozom amatőr szinten és pontosan effélevegyületeket állítok elő. Vegyészettel foglalkozó oldalakon illetve ami ismerteti a Klórdioxid tulajdonságait világosan levan írva hogy egy reaktív erősen mérgező és oxidáló hatású anyag.


„LÉNYEG: fillérekből legyártható, káros és kellemetlen mellékhatásoktól mentes anyag amely MINDEN KÓROKOZÓT (vírusok, baktériumok, gombák, protozoonk), rákos sejteket, toxinokat és a nehézfémvegyületeket oxidálja a testben és a testen kívül is.”


Meg a sejtedet is lenyelve különösen káros főleg a klór dioxid ki tudja már most milyen károkat okoztál vele magadnak.Belélegezve úgyszintén erősen mérgező.Egy aszmásnak légzőszervi betegségben szenvedőnek oda adod könnyen lehet ő a temetőbe te meg a bíróságra börtönbe mész.


„Az MMS-tartalmú készítmények arra lettek kifejlesztve, hogy lúgosítsák a mai kor emberének elsavasodott szervezetét”


Ezen most sírjak vagy röhögjek ha Naclo2 re citromsavat vagy más savat öntök ott ami visszamarad az mint savas lesz és a klór dioxid is savat alkot.


Senkinek nem tűnik fel hogy ezt ilyen termékbemutatós hamis gyógyszereket áruló online guruk árulják akik sósvízben szétmaratnak egy fém elektródát aztán bemagyarázzák hogy az a testedből jött ki.Illetve azok akik minden féle drogot meg hamis gyógyszert árulnak.Emberek ez az MMS annyi egy fertőtlenítőszert átcsomagolnak azt hozzá citromsav ébresztő!Valószínüleg azért nem kapható az adott célra gyógyszertárban mert nem alkalmas az adott dologra.És tényleg bírom amikor valaki zéró kémiai tudással magyarázza a hülyeséget.És a birka meg el is hiszi hogy az minden vírust megöl az ő sejtjeit meg békénhagyja,nem ártana elolvasni pár kémiai leírást.


Tessék: [link]


[link] [link]


nátrium klorit angol wikipedia


[link] [link]


Kisérleti állatokon pont olyan toxicitást mutatott mint a nátrium klorát


[link] [link]

2015. okt. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 davidgreg82 válasza:
A szlovák MMS oldalról ne rendeljetek, mert átvágnak! Paypal-al fizettem, de utánvéttel küldte el, amit persze nem vettem át. Nagy nehezen reagált a levelemre és azt ígérte, hogy újraküldi. Nem történt meg. Most a Paypal vevőgaranciában bízom, hátha visszakapom a pénzem. Van egy másik szlovák oldal, ahol kilós kiszerelésben van, sokkal olcsóbban, ők talán megbízhatóbbak.
2017. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!