Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A biorezonancia kezelés...

A biorezonancia kezelés hatására hogyan szabadul meg a szervezet a káros anyagoktól? Mikor érdemes menni, mikor kell még várni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mire számíthatok a kezelés után? Honnan tudjam, hogy mehetek-e már? Állítólag akkor érdemes menni, ha egy kicsit jobban van az ember, ill. amikor jobban működik a bélflóra (vagy legalábbis a megfelelő táplálékkiegészítőket az ember szedi már egy ideje, amivel beviszi a szervezetébe a kellő anyagokat), különben még árthat is a kezelés pl. annak, akinek gombája van és más mérgek felszívódnának, ha azt eltávolítják.


Mit tudtok erről?


2010. ápr. 18. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ez egy jó nagy kamu, és az egész "műszer" nem több egy bőr ellenállás mérőnél..


[link]

2010. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ! (Bár még nem találtam rá, majd megnézem.)


Így viszont hova a sok jó tapasztalat, ha mondjuk nem placebo?

2010. ápr. 20. 09:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Ma már sok mindent hívnak biorezonanciás vizsgálatnak. Több fajtája létezik. Nekem volt már ilyen vizsgálatom és az eredményre hiteles volt. A félelmeidet nyugodtan félrerakhatod. Bármikor mehetsz. Attól fogsz megfelelő választ kapni aki te vizsgálatodat végzi. Azt szoktam hasonlatként mondani: " Ha Mercedest akarok venni akkor nem kérdezem egy Trabantos véleményét" Mert nincs tapasztalata.
2010. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a pulzáló mágnesterápiás kezelést is ajánlanám. Én nemrég vettem egy ilyen matracot és nagyon szuper csak ajánlani tudom. Apósom érszűkülete is nagyon sokat javult. Ha érdekel küldök linket
2010. máj. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

[link]

ezt nézd meg!

2010. szept. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A kérdésre nem tudok válaszolni, viszont a szkeptikus társaság agymosásával a tököm tele van már.
2014. nov. 13. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!