Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van valkinek japán kristálygom...

Van valkinek japán kristálygombája? Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Rengeteg gombám volt már kész, és azt mondták nyugodtan le lehet fagyasztani a gombát, amíg nem akarom használni.

Kb. 1 hetet volt a hűtőben, kiolvadt, és most újra italt készítettem belőle. Ma lett volna kész elméletileg, de nagyon fura lett. Az eddigi opál fehér helyett enyhén sárgás színe lett az "üdítőnek", és kifejezetten alkoholra emlékesztető erjedt szaga. Kifejezetten büdös. Mi baja van?


2010. jún. 21. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogta magát és megerjedt :-D Én nem vagyok otthon gomba terén, de azt már ne idd meg szerintem.
2010. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem van jó sok lábgombám az is jó valamire?

:-)))))))))

2010. jún. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekünk pont olyan amilyen neked lett a hűtő után,már az 1. alkalommal amikor megkaptuk

csak a miénk nem volt hűtőben

szerintem semmi baja nincs

2010. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én végül kidobtam, és kértem újat. elég fura volt.
2010. jún. 30. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!