Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valóban gyógyhatású a vizelet?

Valóban gyógyhatású a vizelet?

Figyelt kérdés
Van aki már próbálta? Mire hatásos?
2011. okt. 2. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
étvágyra
2011. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megfelelo, egeszseges taplalkozas mellett igen, de ha ez nincs meg, akkor mar inkabb lesz karos, mint gyogyitohatasu.
2011. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 homo ludensz ***** válasza:
Ismét és ismét visszatérő kérdés ez itt a Gyakori kérdések. hu-n. Akkor leírtam az én véleményem meg amit tudok erről s ha érdekel keress vissza a kérdésekben.
2011. okt. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ennyi erővel leírhattad volna újra....


szerintem ez is egy modern kori hülyeség csak!

Köztudottan a vese a mérgeket választja ki,s üríti vizelet formájában!Na most ha vissza viszed a szervezetbe a mérgeket,az mitől lenne jó?

2011. okt. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tudom régi ez a kérdés, de az utolsó válasz annyira felháborított, hogy muszáj nekem is hozzászólnom.

a vizelet "köztudottan" nem választ ki mérgeket. a kiválasztás célja a szervezet homeosztázisának (belső állandóság) fenntartása, vagyis, hogy állandó legyen a víz- és ásványianyagszint a vérben. a vizelet fehérjementes vérplazma. semmilyen méreg nincs benne, mert azt a máj már hatástalanította rég. mielőtt magabiztosan hülyeségeket állítunk, jobb utánanézni a dolgoknak. ja és ez nem egy "modernkori hülyeség", hanem az egyik legősibb gyógymód. az hogy te csak most hallottál róla először, az nem jelenti azt, hogy új dolog. ajánlom figyelmedbe az alábbi oldalt: [link]

2013. máj. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Ez igazán érdekes és hasznos válasz volt! Köszi a linket!
2013. jún. 13. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!