Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szeretnék megtisztítani több...

Szeretnék megtisztítani több kristályt. Láttam egy ábrát. Végtelen jelek voltak papíron körbe és azokon belül is körben végtelenek, tehát két sor. Viszont nem emlékszem rá, hogyan volt pontosan. Kérhetném ebben valaki segítségét?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!
2011. okt. 6. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
lehet úgy kristálí tölteni/tiszítani hogy elásod őket 1 napra , mert átveszi a Föld rezgéseit :)
2011. okt. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 homo ludensz ***** válasza:
A 4 elemel tölteni s tisztítani is lehet kristályokat de időnként ajánlott a viselt ékszereket is. A föld megtisztítja mint ahogyan az előttem szóló írta,de a víz,levegő és a legmarkánsabban a tűz. A kristálynál ezt nem alkalmazhatjuk,még a tűző nap is kárt okoz benne. Gondolok a folyó vízre és a levegőn való huzamosabb kihelyezésre. Az árnyékos hely optimális.Szimbólumokat inkább valami célra való hangolásra használjuk.
2011. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Tehát akkor a legoptimálisabb elásni? (Végülis leginkább földelő, sötét kristályokról van szó..:) )

Mondjuk egy napra?


Ezt a szimbólumot, amiről írtam, többen használják, de nem programozásra vagy ilyesmire, hanem tisztításra. Valamilyen börzén mutatták meg egy ismerősömnek (de Tőle nem tudom megkérdezni.) Állítólag ha x ideig ott hagyjuk őket, tényleg megtisztulnak.


Üdvözlettel!

2011. okt. 7. 13:27
 4/4 anonim ***** válasza:
ja kb 1 napra...am teliholdkor is kirakharod, meg napkeltekor de nem szabad hogy túl erős legyen a napfény, tehát csak akkor tedd ki amikor pislogás nélkül tudsz a napba nézni
2011. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!