Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy lehet a nikotintól...

Hogy lehet a nikotintól besárgult körömöt megtisztítani?

Figyelt kérdés

A mutató ujjamon a köröm csúnyán besárgult. A többi szép! Viszont próbáltam körömkefével és mindennel, de semmi. :-(

Tudtok segíteni? 20/L


2011. máj. 10. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Meg is érdemled!!

Továbbá..volt a Schollnak egy körömmegújító szettje, aminek a lényege:

1. fel kell bufferral bolyhozni a köröm felszínét, utána egy fehérítő készítménnyel kezelni és utána felpolírozni, valamint egy ápoló erősítő és fényfokozó lakkot rátenni.

Az Essence-nek is van ilyen fehérítő folyadéka, meg a Rimmelnek is.Ezek olcsóbbak.

Buffert lehet kapni minden nagyobb áruházban, Rossmannban is.

2011. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :-)

Adtál pár jó tippet.

Amúgy nagyon adok az ápoltságra. Mivel a körmök állapota sok mindent elárul egy emberről, így erre különösen odafigyelek!

2011. máj. 10. 11:44
 3/7 anonim válasza:

a legjobb ha leszoksz....Én évekig cigiztem...szégyen nem szégyen, 14 éves korom óta...Most leszek 21. És egyik nap felhúztam magam azon, hogy adok magamra, ápoltak a körmeim mégis durván besárgult a mutató ujjam, minden nap mosok fogat mégis csak sárga...és sárga...és sárga....és egyik nap felkeltem és nem gyújtottam rá! És most büszkén kijelenthetem hogy 1 hónapja és 6 napja nem gyújtottam rá! Méghozzá úgy hogy anyuék a lakásban cigiznek és egésznap szivom a füstöt!

És a legjobb, a fogam kezd fehéredni, a körmöm meg teljesen kitisztult :)

Ajánlom neked is a leszokást :) Ha komolyan eldöntöd, akkor simán menni fog :)


L/20

2011. máj. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előzőnek van igaza, és gratula neki!

További érvek az egészség, a pénz, és a majdani gyermeked egészsége.

A köröm a legkevesebb.

2011. máj. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Maximálisan gyerekellenes vagyok, így ezt nem veszem figyelembe. Leszokni? Olyan rövid az élet! Holnap elüthet egy autó :D mának élős tipus vagyok, de köszönöm, aranyosak vagytok! :-)
2011. máj. 18. 08:06
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Majd 30 év múlva megbeszéljük, amikor légmelled lesz és a kórházba rá leszel kötve az oxigénpalackra és senkid, gyereked sem lesz, aki melletted lenne, de a lényeg, hogy a dohányzás megvolt és hát tényleg rövid az élet. Kár hogy te nem érzed magadon azt, amit minden nem dohányos, hogy mennyire büdös vagy, mennyire büdös a bőröd és a szád.
2011. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Masnee3 válasza:
Kifehéríti, ha citrommal átdörzsölöd, megszárítod majd lereszeled egy gyenge reszelővel a sárga körömfelületet, utána polírozóssal is menj át rajta, h szép fényes legyen!
2012. okt. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!