Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van valakinek gyors és hatékon...

Van valakinek gyors és hatékony megoldása herpeszre?

Figyelt kérdés

Vírusfertőzések előtt vagy után mindig herpeszem szokott lenni. Most egy hete vagyok eléggé beteg és ma reggelre herpeszem lett, nem is egy.

Vasárnap keresztelőre megyek, ahol én leszek a keresztanya, így normálisan kellene kinéznem. Ha van ötletetek, kérem, írjatok! (Ismerem már az alkohollal kenegetést, a különböző gyógyszertári készítményeket, de mindegyiknek nulla sikere volt nálam eddig!)


2011. okt. 18. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy nekem a Zovirax használ, de gondolom találkoztál akkor már vele...


Ismerősöm is nagyon herpeszes típus, neki bőrgyógyász írt tablettát, de azt csak tényleg indokolt esetben teszik(és valami fél éves kezelés volt).

2011. okt. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm, a Zoviraxot is próbáltam már párszor. Meg a Compeed herpesz tapaszt, meg gyógyszertári kevert krémet, meg a citromot, meg az ecetet, meg a fogkrémet, meg ki tudja még mit az évek alatt, de semmi! Hátha azért vkinek van még ötlete, amit nem ismerek!

Azért persze köszönöm a hozzászólásod és lehet, hogy én is felkeresek egy bőrgyógyászt!

2011. okt. 18. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Én jegelni szoktam. Ha időben elcsípem, vissza is fordulnak a tünetek. Annyit elérsz vele, hogy újjabb hólyagok nem jönnek. Nagy adagban szedj vitamint és diétásan étkezz.
2011. okt. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van egy after nevű feloldódó tapasz, amiben hatóanyag is van, nekem 4 nap alatt elmúlik tőle. és a legjobb, hogy a tapaszra még sminkelni is tudsz.
2011. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocs, az aftert az aftára szoktam, a herpach van a herpeszre, de ugyan ezekkel a tulajdonságokkal bír.
2011. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem a garpefruit-mag cseppek segítenek. ha érzem, hogy lepasszolok, akkor szokott kijönni a herpeszem is, akkor gyorsan elkezdem inni, meg cseppentek is a kialakuló herpeszre. nekem (lekopogom) kb 2 éve nem jött így elő
2011. okt. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kassandra87 ***** válasza:

Én régen Herpesilt használtam és bevált.920ft. Azért hat.:)

De lehet hogy valahol akciós, vagy olcsó.

2011. okt. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!