Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ismeri fel a számítógép a...

Proks lászló kérdése:

Nem ismeri fel a számítógép a háttértárként csatlakoztatott usb eszközöket. (telefon, mp3, pendriwe) Az egyetlen amit igen, és usbvel csatlakozik az a mobilnet. Van valakinek megoldása?

Figyelt kérdés

Az eszközkezelőben az usb eszközöknél ismeretlenként jelzi, a lemezmeghajtóknál nem mutatja, illetve nem mutatja a számítógép kezelés- lemezkezelésnél sem.

Maguk az eszközök működnek, másik gépen ellenőriztem.

A saját gépemen viszont egyik csatlakozón sem, kivéve persze a mobilnetet ami mindegyiken.


2011. febr. 2. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Hmm... Ez nem egészséges dolog...

Nálam is volt hasonló... Alaplapi CD újratelepítése után megoldódott. Próba szerencse, sok sikert!

2011. febr. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ilyen egyszerű a megoldás. A probléma jelentkezése óta új xp sp3 lett feltelepítve, alaplap cdvel és driverekkel együtt.
2011. febr. 2. 01:37
 3/6 teszla ***** válasza:
bizony ez nemjó jel :( ha a driverek rendben vannak(többet is kikell próbálni),akkor megnézni a bios-beálításokat,esetleg elemcsere az alaplapon.vagy alaplap lesz rossz vagy a táp.más hiba nincs a gépen?pl magától ujraindulás....stb?
2011. febr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
volt ezen kívül még olyan probléma hogy napi 1*-2* puff bejön egy kék képernyő, hibaüzenet (sajnos nem igazán értettem hogy mi) beolvasta a ramot aztán csókolom. újraindítottam utána ment tisztességesen. Elég ritkán jött elő úgyhogy nem foglalkoztam vele. Viszont mióta fel lett telepítve az sp2 helyett az sp3 azóta még nem játszotta el egyszer sem.
2011. febr. 2. 09:54
 5/6 tomy88trance ***** válasza:
Hát ha bejött a kék képernyő ,akkor az kék halál, orvosolható újratelepítéssel ,vagy a merevlemezeddel lehet még valami, esetleg az alaplappal.
2011. febr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 teszla ***** válasza:
szerintem nézesd át 1 jó szerelővel a géped
2011. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!