Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Allergiára nektek milyen...

Allergiára nektek milyen gyógyszer vagy gyógymód vált be?

Figyelt kérdés
Pollenre vagyok allergiás és már most jelentkeztek sajnos a tünetek, pedig eddig augusztusig egész jól elvoltam. Cetrin nevű gyógyszer nagyjából bevált csak álmosít. Ezért keresnék más alternatívát.
2011. jún. 14. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Én Aeriust szedek de nem valami jó, ugyanúgy vannak mellette panaszaim, neked milyen problémákat okoz az allergia?
2011. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is szedtem azt, de tényleg nem valami jó. A panaszaim orrfolyás, tüsszögés, torok -és szem viszketés.
2011. jún. 14. 12:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen nekem is ilyen panaszaim vannak, nekem mondjuk mindíg rámegy a mandulámra, tehát begyulladnak. Nekem is jó lenne másféle gyógyszer, mert nagyon szar hogy állandóan fáj a torkom.
2011. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a flavin és a pollengrappe kapszula vált be, gyógynövényben kapható. Szemviszketésre Opticrom szemcsepp, tüsszögésre, orrfolyásra Rhinocort Aqa orrspré /3 nap alatt elmúlasztja az orrfolyást/

Jobbulást!

2011. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sópipa, immunerősítés, tejmentes étkezés, szigorú fehér- cukor és fehérliszt mentes diéta, sok gyümölcs, leveles zöldség, kevés hús.
2011. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én allegrát szedek, persze csak akkor amikor nem felejtem el bevenni. De amugy nekem tökéletesen bevállt.
2011. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A XYZAL nagyon jó én mindig azt szedtem, de mostanába Győrbe megyek, ott van egy homeopátiás orvos , az berak egy tút a fülembe (nem is lehet érezni) és az bennevan 3 hétig aztán meg ki kell venni, de amég bennt van addig NEM ÉRHETI VÍZ és adott hozzá ilyen homeopátiás bogyókat. Ez kb. annyira hat mint a XYZAL( egyébként a xyzal annyira kicsi hogy nyállal is belehet venni :) )
2012. máj. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
* tűt (előzö vok)
2012. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csaláncsepp.Nekem csak az vált be
2012. szept. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!