Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valami praktika vagy bármilyen...

Valami praktika vagy bármilyen gyógymód, esetleg gyógyszer a parlagfű allergiára?

Figyelt kérdés

Még csak most kezdődött, idáig nem volt semmi bajom, kapar a torkom, taknyom, nyálam egybefolyik, viszket, könnyezik a szemem, egész nap tüsszögök, ám legjobban hajnalban kínoz.

Előre is köszi


2009. aug. 21. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

gyógyszert biztos lehet kapni patikában, de az csak a tüneteket enyhíti ideig-óráig.

A szervezeted méregtelenítése, lúgosítása sokat segíthet.

Gyógyulást!

2009. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Gyógyszert recept nélkül is lehet venni a patikában,vagy ha nem elég akkor allergologushoz menjél el és tudnak felírni valami erősebb szert.

A méregtlenítés savasítás lugosítás mind áltudományos hülyeségek.

2009. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is idén jött elő és borzalmas.S:a családomba mindenki alergiás.én Calciumot iszok este ,hogy tünet mentes legyek és jól aludjak ,viszont nálunk mindekinek be vált az echinacea csepp ,ami nem alergia elleni készítmény ,hanem immunrendszer erősítő ezenkívül természetes alapanyagokból készült ,mert növény tintúrát tartalmaz.egyetlen gond van vele 1-2 hétig kell használni ,hogy hasson addig kell kiegészító kezelés.:)
2009. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Hallottam egy érdekes alternatív gyógymódot a parlagfű allergiában szenvedők tüneteinek megszüntetésére. Érdemes lehet rajta elgondolkodni, még ha a kivitelezés bajos is lehet. A dolog annyi, hogy parlagfűvel etetett kecske tejét kell innod, és ettől elmúlnak a kellemetlen tünetek. Egy magyar bácsi "találmánya", aki magán tesztelte a módszert:).

Nem vicc, neki bevált. Ha van kecsketartó ismerősöd próbáld ki!:D

2009. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem tutira bejott a Sunrider termeke, az Alpha20C es a Conco egyuttes kombinacioja. En honlaprol rendeltem meg, mert nem szeretem a hazalosokat, es igy cegtol kapom, nincs ceco,1-2 nap es tied a cucc. Nem olcso, de tuti, es nincs mellekhatasa.sunrider.com es valaszd Magyarorszagot.
2009. szept. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!