Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Elfogadjátok, hogy vannak...

Elfogadjátok, hogy vannak olyan emberek, akik rendelkeznek természetfeletti képességekkel?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt igen, hogy vannak akik ezt képzelik magukról.

De nem tudom, mit nevezel természetfelettinek, mert pl. a telepátia az bizonyítva is lett, hogy létezik, meg közeli barátaimmal működik nekem.

2009. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Én hiszek a természetgyógyászatban, és a kézrátétes gyógyításban is. Persze nagyon ritka,aki ténylegesen rendelkezik ilyen képességgel, a legtöbb ilyen csaló, és csak kihasználja az embereket jó pénzért. A nővérem tanult ilyen gyógyítást, igazi mesterektől, és engem is "kezelt" már így, és valóban bevált. Anyának a krónikus arcüreggyulladását is elmulasztotta, de úgy,hogy azóta sem jött ki soha,pedig ennek már 4 éve. Nos,lehet csak a hit ereje miatt múltak el ezek,de szerintem van benne valami. Gondoljunk csak a rákos nőre,aki mindenféle gyógyszer nélkül, csak a hite erejével gyógyult ki a gyilkos kórból..Fókuszban volt asszem. Biztosan vannak ilyen csodatévők, csak nagyon meg kell nézni, kiben bízzon meg az ember! És az igazi mesterek, nem kérnek pénzt a gyógyításért,mert nem etikus.
2009. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szkeptikus vagyok. Nem tartom kizártnak, és ha valaki ilyet állít magáról (pl. megálmodik dolgokat, szellemeket lát, képes rontani vagy gyógyítani), nem röhögöm ki, hanem érdeklődve meghallgatom, és próbálom kideríteni, mit jelent számára illetve a környezete számára ez a fajta hiedelem (mert sokszor csak hiedelemnek bizonyul)

Nem mondom neki, hogy "ez nem igaz", mert éppen igaz lehet, hogy az ő szubjektív látása az elmondottakat mutatta neki.

Meg aztán, vannak bizonyos hiedelmek, amiktől valóságis gyilkosság, de mindenképpen otromba tapintatlanság megszabadítani az embereket. Pl. ha valaki azt állítja, halott hozzátartozójával kommunikált valamilyen módon. Nem tudod ellenőrizni, hogy igaz-e, de még ha csak így dolgozza is fel a gyászt, nem szabad tőle elvenni a szeretett suemély továbbélésébe vetett hitét!!!


De még senki nem bizonyította be nekem, hogy ilyesmi működhet.

2009. máj. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ilyesmibek szerintem alapfeltétele a hit, ami meg nekem, egy magamfajta szkeptikusnak csak úgy, bizonyíték nélkül nincs. De ha lenne bizonyíték, az már nem hit lenne, hanem tudás.

előző

2009. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lehet hogy ez valami egészség témába kéne,de szerintem ez ide tartozik:

A hit az nagyon segíthet a gyógyulásban és ez nem természetfeletti erő!Ha valami nagyon erős betegségbe vagy kórházban és arra vagy ráalva hogy te meghalsz mert ez SZINTE gyógyíthatatlan akkor a szervezeted a "parancsod"(a szervezet ezt parancsnak is veszi)teljesíti azaz nem dolgozik rendesen,de ha az ellenkezője van akkor a szervezeted "szorgalmasabb" és több az esélye annak hoy túléled,meggyógyulsz.

2009. júl. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!