Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi történhetett a csuklómmal? OO

Mi történhetett a csuklómmal? OO

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nah, az történt, hogy voltunk az osztálytársaimmal kirándulini, és megyek oda a csoporthoz, és egy kis 150 cm-es cigánygyerek belémkötött, kirugta a lábam..Én hátrafordultam, hogy mivan öreg, mitcsinálsz? Ő fejbeütött táskával..Akkor kiborult a bili, és ellöktem, lendületbőlfejberugtam, majd elkezdtem gyepálni a fejét!Aztán lefogtak a biztonságiőrök, és kiküldték a cigányokat.Majd 15 percmulva elkezdett fájni a csuklóm!Nemigazán szoktam verekedni, nem is nagyon szeretek, de ebben az esetben, ez elkerülhetetlenvolt!Szal a lényeg biztos rosszul ütöttem, és valami bajalett a csuklómnak, erre szeretnék választkapni hogy valójában, mibajaislehet?Előre is köszönöm a válaszokat, remélem nem mindenféle baromságokat fognak írni!


2011. nov. 12. 17:19
 1/2 anonim válasza:
Nem szabad bunyó előtt masztizni.
2011. nov. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az hogy fáj sok mindentől lehet. Néhány példa: törés, repedés, zúzódás, húzódás, ficam vagy lehet hogy kiment. Ha csak simán fáj akkor valószínű valami kisebb dolog van csak vele. Vagyis lehet repedés, zúzódás, húzódás, rándulás, ficam. Törésnél nagyon fáj, annyira hogy nem, vagy nagyon nehezen és nagyon kicsit tudod csak mozgatni, plusz feldagad és el is kékül ha eltörik. Ha ilyen nincs a fent leírtak közül valamelyik enyhébb eset. Tapasztalatból írom nekem már volt eltörve a kezem, mind a kettő.
2011. nov. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!