Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az ezüst kolloid használata...

Az ezüst kolloid használata milyen mennyiségben okoz olyan elváltozást, mint az alábbi linken? (kék színű ember. ) Használnám én is a betegségek ellen, de emiatt félek kissé.

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 18. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
MIndegyikre rá van írva , hogy mennyit kell használni belőle és a patikába is elmondják. Ha betartod nem lesz semmi baj. Én is szedtem, de semmi bajom. Ilyen szerintem nagyon szélsőséges esetekbe fordulhat elő
2011. nov. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nehogy elhidd, az kacsa az a fotó. Régebben olvastam, hogy magán kisérletezte ki valaki, hogy literszám itta, és nem lett tőle baja. Én is és sok ismerősöm használja régóta és nem kékülünk tőle. Mi már akkor is használtuk, amikor nem volt divatban. Sokkal jobb, mint az antibiotikum és még hatásos is. A víztisztítók belseje is ezüst például.
2011. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A fotó nem kacsa, itt van videó is: [link]


+ némi infó, hogy miért lett kék.

2011. nov. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért még annyit: ő saját maga állította elő a nem megfelelő minőségű ezüstkolloidot.
2011. nov. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nyugi, napi 15-20 ml-től semmi bajod nem lesz. én születésem óta szedem a flavinosokét.
2011. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nagyon megnyugodtam. Sejtettem azért, hogy biztos a nagyobb szemcsék tehettek róla illetve szélsőséges túladagolás, de így most már nem félek alkalmazni, ha kell majd.. :)
2011. nov. 23. 23:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha figyelmesen elovasod a cikket amit belinkeltél, abban le van írva, hogy a manus nem megitta, hanem az arcára kente az ezüst kolloidot...
2012. jún. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!