Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Borzasztóan viszket a fejbőröm...

Borzasztóan viszket a fejbőröm, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Tudtok valami gyógynövényes öblítést, sampont, vagy bármit ajánlani, ami megszüntetné a borzalmas viszketést?
2011. dec. 5. 10:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagy, akkor géppel borotváld le, és testápolóval kend be éjszakára. Lehet hülyeségnek hangzik, de nekem bevált. Utána samponváltás, és vissza se jön. Persze a sampon az igazán fogas kérdés, azt ki kell tapasztalni.
2011. dec. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de most sajnos nő vagyok :)
2011. dec. 5. 10:36
 3/21 anonim ***** válasza:

Hajmosás után ecetes ölítés, talán segít. Ha más bajod van és nem gomba, akkor se árt az ecet. De miért nem mész el bőrgyógyászhoz?

Ha pikkelysömör, akkor hol tengeri sós vízben kell mosni a hajat, és kevés sima WU 2 samponnal, mert az agyon illóolajos samponokat lehet, hogy nem bírja a fejbőröd.

Itt olvass róla: [link]

2011. dec. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
jav : Holt tengeri só
2011. dec. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Probalj meg szodabikarbonas vizzel hajatmosni. (egy kis vizben egy kis sz.bikarbona, dorzsizd be a vizes fejbort, majd oblitsd ki) utana almaecettel oblitsd at az egesz hajas fejbort. Utana vizzel oblitsd le es kesz. Az ecet jot tesz a fejborproblemakra es sejmes lesz tole a hajad es konnyen fesulheto.
2011. dec. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

ecet meg szódabikarbóna,úristen mi van itt? :pp

miért nem egyből savanyúsággal,vagy befőttel mosson hajat a kérdező? :pp

csalamádé?

2011. dec. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
10,12 te kis butus, nagyanyáink, amikor még nem volt balzsam, bizony ecetes vízzel közömbösítették a sampont, vagy a szappant, úgy hogy ne szörnyülködj, mert az ecetes víz jó hatással van még a korpás fejbőrre is. nekem elhiheted, hiszen gyógyszervegyészetet tanultam
2011. dec. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%

rendben ,köszönöm,megyek magamra öntök egy üveg

uborkát.. :p

2011. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

egy liter meleg vízhez egy evőkanál ecet öblítésre.

A szódabikarbóna is a lúgot semlegesíti, úgy hogy az is jó.

2011. dec. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"A szódabikarbóna is a lúgot semlegesíti, úgy hogy az is jó."

Érdekes,mert a szódabik. pont,hogy lúg..

2011. dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!