Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Borzasztóan viszket a fejbőröm...

Borzasztóan viszket a fejbőröm, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Tudtok valami gyógynövényes öblítést, sampont, vagy bármit ajánlani, ami megszüntetné a borzalmas viszketést?
2011. dec. 5. 10:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
sőt amikor még nem volt lakk és fixáló akkor citromlevet, vagy sört használtak. Sokkal egészségesebb volt mint ez a sok szar vegyi kemikália
2011. dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Szépítő gyümölcssav


Almaecettel a szép hajért


Az almaecet rendkívüli hatással van nem csak a hajra, hanem az egészségünkre is!


A fejbőr kellemetlen viszketését meg lehet szüntetni almaecetes vízzel.


A bedörzsöléshez kis mennyiségű almaecetet oldjunk fel tízszeres mennyiségű vízben.


Az almaecetes öblítés is rendkívül jó hatású a hajnak. Könnyen fésülhetővé teszi, és szép fényes lesz tőle.

2011. dec. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
10,12 te kis butus na te pupák, amiről eddig nem hallottál azért az még jó! látod az előttem beírtakat? azt egy gyógynövényes oldalról másoltam
2011. dec. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
2011. dec. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
nem kell bizonygatni, hogy mennyire vagy butuska, elhiszem enélkül is
2011. dec. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy tudod,de tényleg használnak ezek a dolgok,ha hiszed,ha nem. :p
2011. dec. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Ugyanazon hajmosásnál nem használnék ecetet+szodabi-t, mi régen azzal robbantgattuk szét a kinder tojás műanyagját, szóval a kettő együtt lemarja a fejemet is :D

2011. dec. 7. 18:50
 18/21 anonim ***** válasza:

tegnap 18:50 ez butasag, te is tudod.

En honapok ota hasznalom, szodabikarbonaval mosom a hajam (+fejbort) utana vizzel kioblitem, utana almaecettel leoblitem a hajam (spriccelos flakonbol szorok ra, kicsit rajta hagyom) majd vizzel kioblitem es szaritom.

Sokkal fenyesebb es kezelhetobb, az amugy vekonyszalu es 'makacs' hajam es meg egybe van a furdoszoba is...

2011. dec. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szódabikarbóna (NaHCO3)

Felhasználása [szerkesztés]


zsír-, kávé- és teafoltok eltávolítása ruhákról, szövetekről;

makacs szennyezések tisztítása edényekről, csempékről, hűtőgépből, sütőről stb.;

fogak fehérítése (ha fodormentaolajat adunk hozzá, az íze se olyan rossz);

ezüst patinamentesítése;

haj, fejbőr korpátlanítása;

izzadás csökkentése;

gyomorégés megszüntetése;

szacharin tablettázására;

2011. dec. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
tenyleg, en is hasznalom honaljra. szodabikarbonat dorzsizek oda furcsi utan es habar ugyanugy izzadok (ami termeszetes) nem leszek budos es a ruhan sem hagy foltot (a vegyszeres deo-k meg egyeb kencekkel szemben)
2011. dec. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!