Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ki lehet gyógyulni a hallássér...

Ki lehet gyógyulni a hallássérültségből?

Figyelt kérdés
már születésem óta meg akarok gyógyulni
2011. dec. 25. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
agykontroll
2011. dec. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Gyógyulni nemigen. Attól függ, milyen hallássérülésed van: idegi, vagy mechanikai...

implantátumokkal tudnak bizonyos esetekben meglepően jó eredményt elérni.

2011. dec. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függően, hogy milyen és milyen fokú a hallássérülésed, tudnak segíteni hallókészülékkel vagy cochleáris implantátummal. Figyelem: a CI beültetésével elvész annak a fülnek a maradványhallása, úgyhogy csak süket fülbe ültetik be.
2011. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerősöm anyukája, ha ordítottunk mellette azt hallotta, de ha normálisan beszéltünk azt nem. Aztán megműtötték. Nem tudom mit csináltak vele, de most már azt is hallja, ha nagyon halkan beszélünk.
2011. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is hallássérült vagyok

kiskoromba mindig azt hittem hogy meggyógyulhatok, de sajnos nem...ezzel kell leélni az életünket

19/L

2012. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!