Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vett már valaki részt belső...

Vett már valaki részt belső utazáson (Brandon Bays módszere)?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy kipróbálnám, de 8000 ft egy utazás a "vezetővel". És ha nem használ akkor csak az ablakon kidobott pénz. Vagy könyvből ugyanolyan hatásos?
2012. jan. 5. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Személyesen nem vettem részt rajta de az internetről le lehet tölteni a könyvet és a CD-t is otthoni használatra. Szerintem próbáld ki először így nekem pl. a meditációs rész nagyon bejött pedig nagyon stresszelős vagyok. Szóval próbáld meg otthon a testi és az érzelmi utazás is benne van és ha bejön akkor ha utána is még úgy gondolom akkor kipróbálhatod élőben is. ( de a CD egyedi illetve páros használatra is jó)
2012. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Kipróbálom először, itthon, hátha sikerül.

De nem értem, hogy aki ilyet megtanul annak miért nem az a célja, hogy gyógyítsa az embereket?

Pont most beszéltem, egy férfival aki ezt csinálja és, ő tiszteletdíjat kér. De az hatezer forint! Akkor ebben mi a 'tisztelet' ha megmondja, hogy fizess hatezret?

Miért nem úgy van, hogyha használ akkor én megmondom, hogy mennyit fizetek, mert mondjuk ha meggyógyulok akkor még többet is kifizetek érte, de ha nem akkor az ablakomon is dobálhatnám ki a pénzt.

2012. jan. 6. 13:13
 3/4 anonim válasza:
Azért, mert nem Ő gyógyít meg Téged. Ő csak egy segéd ahhoz, hogy Te meggyógyítsd magad. (Ha valaki azt mondja: - Én majd így, meg én úgy és Veled ez és az lesz...az nem gyógyító). Minden energia és minden energiacserén alapul. Ő adja a tudását, Te a pénzt. Az már a Te dolgod, hogy valóban a gyógyulást, de jobb szóval a változást választod - e, valóban megértél-e rá...stb. Ő ezért nem vállalhat felelősséget!
2012. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

6-8 ezer forint nem is sok, ha tényleg használ. Akitől én kérdeztem, az 21 ezer forintot kér egy 3-4 órás utazásért, persze ő ért is hozzá, mármint nem csak a "sima" tanfolyamot végezte el, hanem "terapeuta".


Azóta próbáltad, kérdező? Mi lett az eredménye?

2013. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!