Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 17/f mar jopar eve kuzkodok...

17/f mar jopar eve kuzkodok sujproblemakkal aza baj hogy barmit eszek es barmennyit nem hizok semmit most 55/180 vagyok szeretnek hizni emelle meg tarsul tenyer es talp izzadas is de arra se kaptam eddig gyogymodot segitenetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne egy hormonális kivizsgálás, az okozhat kóros izzadást és súlyproblémákat. Ha a leleteid negatívak akkor ezeknek pszichés hátter lehet és többek között genetikai adottságok miatt is lehetsz vékony.
2012. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

*háttere.

Azt meg elfelejtettem írni, hogy hormont endokrinológus tud nézni, kell beutaló.

2012. jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elmegyek csak 1 picit felek hogy valami mas is kiderul az egezsegemrol aztan meg rosszabb lesz
2012. jan. 5. 16:31
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez a hormonalis vizsgalat hogy folyik es mivel gyogyitjak? gyogyszerek?
2012. jan. 5. 16:32
 5/9 A kérdező kommentje:
az orsvosomtol kerjek siman 1 beutalot?
2012. jan. 5. 16:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, háziorvos adhat beutalót, de amúgy is jobb hozzá fordulnod, mert jó étvágygerjesztőket, tippeket adhat hízáshoz.

A vizsgálatok simán vérvétellel történnek esetleg ultrahanggal, a kezelés pedig a betegségtől függ, leginkább gyógyszeres kezelés van rá.

2012. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ertem koszonok minden am ajanlott mar jopar etrend kiegeszitot vitaminokat meg ien pezsgotablettakat de nem nagyon hiztam es stesszes is vagyok ugy erzem 1 picit :S
2012. jan. 5. 16:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább agyátültetésre lenne szükséged, mert nagyon sötét vagy. :D Kezdetnek mondjuk tanulj meg helyesen írni! :D
2012. jan. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jovan koszonom szepen latod igyis megertettek akkor te nem tudsz olvasni ennyi .
2012. jan. 9. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!