Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik rendszeresen viseltek...

Akik rendszeresen viseltek lúdtalpbetétet, ha van rá mód szerettek mezítláb lenni, mászkálni?

Figyelt kérdés

Ha igen, hol?

Természetben, otthon, sportoláskor, stb...



2011. nov. 12. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
persze, föleg köveken szeretek, folyópart ilyesmi
2011. nov. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Általában elmondható, hogy a lúdtalpas emberek nem szeretnek mezítláb mászkálni.Felmérések alapján megállapították,hogy a lúdtalpas emberek többségének megterhelőbb a mezítláb járás, mint cipőben - főleg betéttel - lenni.

A cipőt főleg az egészséges lábú emberek érzik nyűgnek - ez nem véletlen,hiszen sok cipőnél keveset adnak a láb igényeire, csak a külső megjelenést tartják szem előtt.

2011. nov. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én extra lúdtalppal imádtam nyaraláskor a homokban mezitláb sétálni. Néha a kertbe is szoktam. A cipőt is nagyon utálom. Akkor most én vagyok a kivétel aki erősíti a szabályt?
2011. nov. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

minden lútalpbetétet ismerösöm, akivel beszélgettem erről, jobban szeret mezítláb járni.

nekem olyan a talpbetétem, ami szétnyúzza a cipőt, mert ilyen döltések vannak benne ezért nem is tudom hordani.

2011. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. dec. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Koveken,aszfalton kint a termeszetben
2013. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek, sokkal jobban, mint ciöben. Fögeg köveken, homokban, aszfalton.
2013. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én, mint lúdtalpbetétet rendszeresen viselő, szeretek mezítláb lenni, ahol lehet, főleg strandon, vagy itthon, esetleg vendégségben, vagy kertben. Máshol csak azért nem, mert félek, hogy megszúrja, vagy más módon megsérti valami a talpamat. (A rovaroktól nem is annyira tartok, sokkal jobban félek a nem természetes dolgoktól, mint pl. a vasszög, vagy az égő cigarettacsikk.)
2020. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!