Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lyukas talp. Lábgomba?

Lyukas talp. Lábgomba?

Figyelt kérdés
A talpamon lyukacskák vannak és valami sárgás izék vannak a nagyobb lyukak alján. Ez lábgomba? És ha igen milyen?
2010. nov. 27. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek szemölcsök. Kezeld, mielőtt fájni kezdenek! Nekem voltak, borzasztó kellemetlen, pedikűröshöz jártam, ideig-óráig elmúlt, de előjöttek újra. Szedj vérehullú fecskefüvet, és azzal a sárga latyakkal, ami benne van a szárában, avval kend be, aztán ragasszad le tapasszal. Az tuti segít!
2010. nov. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ez, de elég érdekesen hangzik. Mindenesetre a házi kezelgetés helyett én egy orvosra szavazok.
2010. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg canestennel kenem. És mintha befoltozodna :O Érdekes egy talpam van :D
2010. nov. 28. 15:15
 4/4 anonim ***** válasza:
A helyedben megmutatnám egy bőrgyógyásznak. A nem megfelelő kezelés is enyhíti ideig-óráig a tüneteket, hamis illúziókat keltve a betegben. Aztán meglepődik, amikor "kiújul" a baj. Érdemes szakemberre bízni a diagnózist és a kezelést.
2010. nov. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!