Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van ez a Solutio Antisudorica...

Van ez a Solutio Antisudorica ami segit a kez es talp izzadason ilyen erdelybe is van mert kertem a gyogyszertarba es azt mondtak nem ismernek ien keszitmenyt tudotok valami izzadas csokkentot ami bevalik? Es lehet kapni erdelybe?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 17:28
 1/7 anonim válasza:

Az ORVOSI ZSÁLYA alkalmas az izzadság csökkentésére. Természetes gyógynövény, semmi humbug.Mivel a zsálya egy mérgező anyagot is tartalmaz (tujon), főzéssel kell kiölni belőle, így ártalmatlanná teszi.


Zsályatea: 1 evőkanál zsályát 2 dl vízben 5 percig főzünk lefedetlenül, majd leszűrve fogyasztjuk, mézzel vagy cukorral ízesítve. A zsálya hatóideje 3 napig tart, így 3 naponta igyunk teát.


Remélem,tudtam segíteni. Sok sikert,


Szilvi

2012. jan. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom ienkor mar sajnos nem lehet kapni de nemtudod patikaba lehet kapni? am koszonom ez hat ? es hallotam meg a citromfut az van is itthon
2012. jan. 9. 14:08
 3/7 anonim ***** válasza:

megszüntették egyes gyártók mert van ez az új felfedezés, hogy az alumínium rákkeltő (nahát, milyen meglepő)

de elvileg pár dmben és rossmannban van még az exodor, az is ennek egy hígabb verziója...

2012. jan. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aha ertem :S
2012. jan. 11. 14:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Van 1 másik készítmény. Annak a hatóanyaga: hexachlorophenium. Erre kérdezz rá, ez a másik nagyon jó izzadásgátló hatóanyagú hintőpor! :)

2012. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
erdelybe lehet kapni?
2012. jan. 11. 23:04
 7/7 anonim ***** válasza:
ha még aktuális, talán kapni Erdélyben is a gyógyszertárakban driclor solution-t, nekem bevált
2012. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!