Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miert van az hogy nem vagyok...

Miert van az hogy nem vagyok ojan mind egy atlag ferfi miert van az hogy nekem mindig kell izadjon a tenyerem es sovanynak kell lennem miert nem elhetek ugyanugy teljes eletet mind mas?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 17:30
 1/8 A kérdező kommentje:
mar nagyon ruhellem magam mindig csak izzad a tenyerem soha nem tudok odameni 1 jo csajhoz a kezizzadas miattunom mar
2012. jan. 10. 17:31
 2/8 A kérdező kommentje:
soha nem lesz mar teljes az eletem
2012. jan. 10. 17:32
 3/8 tetris ***** válasza:

Fiatalnak gondollak. Ez a kézizzadás valszeg pszichés eredetű. Túl sokat foglalkozol vele, és már rá vagy állva erre. Ha oda se figyelnél rá, akkor nem is izzadna a tenyered.

Figyeld csak meg magad! Otthon, nyugodt körülmények között is izzad a mancsod? Vagy csak akkor, amikor lányokkal kerülsz kapcsolatba? Mert ha otthon semmi gond, akkor pszichésen túlspilázod a dolgot.

A soványság ellen a legkönnyebb tenni. Nosza, dobj néhány vajas zsömlét, meg egy kis kakaót vacsira!

Ha szeretnél egy kicsit férfiasabbnak látszani, akkor tenned is kell érte. Tessék egy kicsit ráedzeni. Az étvágyad is mindjárt jobb lenne. Nem a gép előtt kell izmosodni!

Figyeld csak meg, ha izmosabb leszel, a lányok is jobban fognak érdeklődni irántad, és ugyanúgy teljes életet élhetsz majd, mint más.

Na, fel a fejjel!!!!!!

2012. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól írja az utsó: tegyél magadért. Másként nem megy.
2012. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Teszek magamer de ugy van egyebkent pschihes eredetu a dolog mert nem csak a csajokkal ha vagyok ha megyek suliba vagy ha egyaltalan ki lepek otthonrol mar izzad a kezem a sovanysagommal kapcsolatba pedig nem hiszitek el mennyit eszek de egyszeruen semmi nem jon ram , bezzeg otthon mar nem izzad a tenyerem nagyon elegem van
2012. jan. 11. 01:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Otthoni gyakorlatokat vegzek de hiaba amennyi hus van rajtam azt tudom max kigyurni de mast nem es hizni azt persze nemtudok a csajokkal meg ugy vagyok hogy latom hogy tetszenek meg szeretek is veluk lenni okis sokat hulyulnek velem de egyszeruen felnek megfogni a kezet :S :((
2012. jan. 11. 01:44
 7/8 tetris ***** válasza:
Ha a patika felé van dolgod, ugorj be, és kérj a patikustól egy üveg izzadás elleni keveréket. A gyógyszerész tudni fogja, hogy miről van szó. Ha nem tévedek, akkor solutio abrazio a neve, de nem biztos. Nagyon olcsó szer, 2-300 Ft-ba kerül, és jó sok van benne. A használatkor arra kell vigyázni, hogy nagyon szárítja a bőrt, tehát először csak kicsi adaggal próbálkozz. Ezt a szert sokan dicsérik izzadás ellen állítólag szuper hatásos. Egy próbát mindenképpen megérne, hátha legalább a kézizzadás miatt nem kéne aggódnod.
2012. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem minden lány szereti a mackós,vagy kigyúrt pasikat! Én pl. nem arra kattanok rá,akinek jó teste van,vagy hű de jól néz ki,hanem akinek a belsője olyan,ami nekem megfelel! És ha valakibe bele szeretek,akkor nem érdekel izzad-e a keze,vagy a lába,vagy máshol,mert először úgy sem fogod meg a kezét,ismerkedtek! Aztán öleld át a derekát,vagy úgyis hideg van húzz kesztyűt! Ha egy lány beléd szeret,nem fogja azt nézni mennyire izzad a kezed,és lehet te is le tudod küzdeni ezt a problémát! ;)
2012. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!