Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon izzad a tenyerem és a...

Nagyon izzad a tenyerem és a lábam ami egyre jobban zavar. Tudnátok ajánlani valamit ami megszüntetné?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Exodornak van erre való dezodor spray-je, tenyérre és lábra is lehet fújni

Nagyon erősen szárít.

2012. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Babahintőpor is megfelelő lehet.
2012. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem is elkezdett egyszer izzadni és kiderült,hogy gyulladásban van a májam.

Szóval el kéne vele menned egy dokihoz,hogy megtudhasd miért van ez...

2012. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
valóban előbb az okát kéne tisztázni, lehet valamilyen betegséged. Leggyakrabban a pajzsmirigy alulműködése okozza ezt a tünetet (nekem is ez van). na de valami hasznosat is írjak: gyógyszertárban lehet kapni ilyen nevű híg oldatot: solutio antisudorica. ez kifejezetten a kóros izzadásra van kitalálva, 50ml 505ftba kerül, most vettem, ezt használhatod hónaljba is, meg tenyérre, talpra is. Nagyon erősen szárít, és csak száraz felületre szabad kenni, különben nagyon csíp.
2012. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán inkább azt kellene kideríteni, hogy ez vegetatív idegrendszer okozta tünet, vagy pajzsmirigy Ezért tessék orvoshoz fordulni, mert nem normális se az egyik ok, se a másik és nem a tünetet kell megszüntetni, hanem az okot. Képzeld el, hogy van a kocsidban egy jelző rendszer, ami mutatja, hogy kevés a benzin. Fogod kiiktatod a jelzőt, azért ettől a kocsi még megáll, mert kifogyott végérvényesen a benzin. Hát ez is ilyen. Kaparom magamat azoktól a reklámoktól, hogy vegyél be egy lázcsillapítót, és mehetsz kirándulni vagy a dolgodra. De mitől megy fel a láz, azzal már azt súgalják, nem is kell foglalkozni
2012. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget,a szereket ki fogom próbálni.Orvossal eddig azért nem konzultáltam mert édesapám is igy izzad azt gondoltam örökletes.
2012. jan. 4. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!