Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tudnátok mondani vmi gyógymódo...

Tudnátok mondani vmi gyógymódot gerincferdülésre, amihez nem kellene orvosi beavatkozás?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 19:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
gyógytorna (nekem is az van heti 3 de hamar megutálja az ember):$
2012. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
vagy menj el úszni, nekem mindig ezt mondta az orvosom, azóta se mentem, nem is lett jobb, de biztos hasznos :)
2012. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 laura0117 válasza:
Esetleg fűző!!!
2012. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 nemondom2x válasza:
Én is úgy vagyok, mint az előtte kettővel lévő hozzászóló. Nekem is mindig az úszást mondták (dokik, ismerősök, hozzáértők, anno testnevelés tanárom), de nem mentem lustaságból. Az eredmény megvan, sűrűn fáj a hátam. Lassan rá kellene szánnom magam, mert olykor elviselhetetlen már. Amúgy tényleg egy jó megoldás. Volt pár évvel ezelőtt egy nyaram, amikor minden héten legalább 2x mentem strandra és akkor nem voltak ilyen gondjaim. Sok sikert és kitartást!!Szerintem mindenképpen próbáld ki, ha komolyan gondolod!
2012. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Jóga.

Hogy melyik gyakorlat a megfelelőbb azt a jógatanárral kell megbeszélni.

Minden nagyobb városban van jógatanfolyam.

2012. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Orvos, aztán gyógytorna és GYÓGYúszás! A sima úszás és a gyógyúszás között ég és föld a különbség!

Gyógytornász vagyok, gerincferdüléssel foglalkozok nagyrészt, mielőtt valaki azt mondaná, hogy nem értek hozzá.


Kedves Első válaszolónak meg azt mondom, hogy vagy nem jó gyógytornászhoz jár (és itt nem a szakértelmére értem, hanem a szimpátiára), vagy a közösség nem olyan, ahova szívesen megy.

2012. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem az a személyes a tapasztalatom, hogy gyógytornára akartak küldeni, amihez túl lusta voltam, viszont jött hobbinaka tánc, elkezdtem táncolni, a gerincferdülésem TELJESEN "elmúlt" (a táncosoknak nagyon sokat kell foglalkozni a tartásukkal) és ráadásul egy nagyszerű hobbit találtam, amit már lassan 10 éve űzök nap mint nap (a tánc alatt nem ugri-bugrit értek természetesen, meg nem diszkóban rángatózó kurv@kat)
2012. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is a jógát tudom javasolni! De megfelelő szakértelemmel rendelkező jógaoktatót keress, ne olyat, aki magát nevezte ki. Gerincproblémákra legjobb az ajangar jóga.
2012. jan. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Gyógytorna, úszás. A jóga csak akkor jó, ha a jógatanár tud a gerincproblémádról, és csak olyan gyakorlatokat csinálsz, ami neked megfelelő. Tapasztalatból tudom. Legjobb nekem az úszás és a rendszeres gyógytorna volt, illetve tornáznom a mai napig kell.
2012. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja, és még a csontkovácsot akartam mondani. Egy megbízhatót kell keresni (én a Tábornok utcába jártam itt Pesten, egy táltos iskolába), rengeteget tud javítani az emberen! Nem mindegyik jó, de aki tényleg ért hozzá, csodákra képes.
2012. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!