Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Box edzés után bedagad a...

Box edzés után bedagad a középső bütyköm tanácsok elmulasztásra?

Figyelt kérdés
December környékén bele ütöttem egy fa ajtóba és azóta fáj egy kicsit a középső bütyök, ütni tudok vele kesztyűben csak kellemetlen edzés után hogy feldagad és fáj
2012. jan. 7. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy porcleválás. Azt pihentetni kell vygy 2 hónapot... Nem tudnak vele mit csinálni.
2012. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha folytatom az edzést súlyosabb lehet vagy csak lasaban gyógyul meg?
2012. jan. 7. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ütéseket max levegőbe. Semmi zsák stb. Nehezebben is gyógyul, fájni is fog, meg ha nagyon elmozdul sosem lesz olyan mint régen. Csináltass egy röntgent. Ott megmondják mi van. Onnan tudom hogy ez lehez, mert kb 10 éve volt ilyenem egy elég erős ütés félrecsúszott egy fakeretbe kesztyű nélkül és bedagadt a jobb öklömön az egyik bütyök és ez lett a diagnózis.
2012. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer rám is rám jött idegbetegség és falba vágtam egymás után 5 ször ez sajnos előferdül mindenkivel , van jó pár ismerősöm akinek mondtam és utána mondta sajnos van ,hogy az ember így jár szóval restelni annyira ne resteld , menj el dokihöz röntgenezze meg ,hogy nincs-e baj ha nincs akkor nincs semmi para . Nekem is ugyan ez volt a tünet 2és fél hónap után mondanám hogy úgy jobb lett sokkal és fél év mire elmúlt közbe folyamatosan edzettem nekem nem lett szövődménye szóval én szerintemannyira nem para kenegesd és kesztyűvel mindent az nagyon nagy mértékbe tompítja a témát . Elfog múlni ,de nagyon-nagyon sokára .
2012. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Milyen kenőcsöt ajánlasz rá?
2012. jan. 8. 21:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazság szerint mindegy , gyógyítani nem fogja ,de hogy ne fájjon a biofreeze a legjobb .
2012. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!