Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Aki használt már bármilyen...

Aki használt már bármilyen betegségre bioptron lámpát, annak mi a véleménye/tapasztalata?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon hatásos? Mennyi ideig kezelted vele magad? Szedtél mallé gyógyszer? Jelenleg candidára használom, már az össszes létező erre való gyógyszet/krémet használtam, de semmi... Eléggé el vagyok keseredve, lassan már a sírás kerülget, hogy egy éve semmit nem tud velem kezdeni a nőgyógyász... Szóval most kaptunk egy ilyen fényterápiás lámpát. Kinek mi a tapasztalat evvel? Tényleg olyan jó, mint ahogy mondják, vagy csak reklám?
2012. febr. 6. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nekem se semmi, pedig heteken keresztül használtam, és egy kis javulás sem, páromnak más bajra szintén semmi javulás. Hála Istennek nem mi vettük, csak kölcsönkértük, mert a tulajdonosa sem használja már semmire.
2012. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Ilyesmire nem hiszem, hogy jó a lámpa, nekem van, de csak meghülés/torokfájás/arcüreg gyulladásnál, illete ízületi fájdalmaknál vált be a szinterápiás.
2012. febr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát ez elég elszomorító...:''(
2012. febr. 6. 16:46
 4/11 A kérdező kommentje:
Pedig a mellékelt használati utasításban szó esik tipikus nő betegségekről (vagy pl vesemedence-gyulladás, hólyaggyulladás, hevenyes izé). Szóval akkor egyáltalán ne is reménykedjek?
2012. febr. 6. 16:49
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Mi sajnos csak kölcsönkértük: nekem az arcüreggyulladásomra nagyon jó volt, anyukámnak pedig egy krónikus középfülgyulladása van, amivel évek óta szenved. Műtötték vele és a lábadozás alatt a sebgyógyulás elősegítésére használta, nagyon jó volt. Én kb. 3-4 napig, ő 1-1,5 hónapig használta. Ezen felbuzdulva az ekcémámra is kipróbáltam, hát ott már nem láttam ennyire jelentős javulást. Candidával szerencsére nincs tapasztalatom, de szerintem ott diéta és teljes életmódváltás nélkül nem fog tudni csodát tenni a lámpa.. Ha kölcsönbe kaptatok már egy lámpát, akkor érdemes egy próbát tenni vele, de megvenni iszonyú költséges lenne és szerintem az eredmény is kétséges lenne ilyen indikációban.
2012. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát sajnos épp ez az. Utána néztem a diétának, meg mindenfélee másnak: ezüstkolloid, grapefruit-olaj, olajfalevél, medveszőlőlevél-tea, d-mannoz, colonix, teák, gyógyszerek(, és nagyon sokat is mozgok egy héten). Ez egy kisebb vagyon... ÉS mivel még anyukám tart el (akinek már 2 éve nincs állandó, normális állása), nincs miből. Már így is nagyon sokat fizettünk gyógyszerekre a semmiért....:((

a lámpát mi is csak kölcsönbe kaptuk, hátha... Azért köszönöm a válaszaitokat!

2012. febr. 6. 18:59
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A diétára nem fontos vagyonokat költened! Nem tudom, hogy hol néztél utána, de leginkább a cukorbevitelt kell drasztikusan csökkenteni ill. a fehérlisztet kerülni, amit olcsó otthoni praktikákkal is megtehetsz. Kerestem neked egy cikket, amit dietetikus írt és szerintem szépen összefoglalja a témát:


[link]

2012. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Óh, hát így már nem olyan drasztikus. :) köszönöm széppen!! :)
2012. febr. 6. 21:02
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A candidára legalább 4 hónap probiotikum szedése jobban fog használni, mint a lámpa. A Bioptron lámpa nagyszerű a bőr sérülései, betegségei esetén. Reumatikus fájdalmakra. Nagyon hatásos megfázásnál. Meg is előzi az arcüreggyulladást. Fülfájdalomra, torokra, fogra, felfázásra is nagyon jó. Nekem nagyon régen van és használjuk is.
2012. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 masni1 ***** válasza:
52%

A bioptron lámpa fertőtlenítő, baktériumölő hatású. Pattanásos bőrre, kozmetikai kezelések után áldásos. Sebek elfertőződését is meg lehet vele akadályozni, esetleg. Ennyi. Nem csodaszer. A Candida gomba. Arra gombaölő szer kell. Vagy helyileg vagy általánosan, szájon át tabletta.

Mellesleg ne alternatívkodj. Lehet, hogy nem candidád van...

2012. márc. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!