Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Égési hegek eltüntetésére van...

Égési hegek eltüntetésére van ötlet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 23:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Azokat sajnos nem lehet eltüntetni.
2012. febr. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szeresd meg őket:)
2012. febr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Vegyél rá Contactubexet
2012. febr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
propilst próbáld ki
2012. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%
Hiába vesz bármit, ez ellen nem tud mit tenni, ne hülyítsétek már még jobban...
2012. febr. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Contractubex vagy remescar -ez a kettő ha próbálkozni akarsz és a pénztárcád sincs ellene. eltüntetni semmi sem fogja, viszont enyhíti, elhalványítják.nálunk lehet kapni olyat hogy JOMELO E . ez egy természetes összetételű, és aránylag olcsó termék. mészvíz, olivaolaj, lanolin,sztearin sav, növényi kivonat, levendula olaj, és ún. Euxyl K 100-as van benne.
2012. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Mielőtt fikáznál utána is nézhetnél pár dolognak, mivel mind a Contractubexnek, mind a Remescarnak az indikációja hegek halványítása, eltűntetése, égési, műtét utáni hegek kezelése, stb.

A Contractubex a még megfizethető kategória, 1500 körül van, a Remescar már nem... Mellé az egy teljesen új készítmény, több hónapig kell hazsnálni, én meg inkább várok a visszajelzésekre.

2012. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
ha nekem szántad: a contractubex visszajelzései, jó, puhítja a bőrt, és max kevésbé láthatóvá teszi a heget. patikában melózok,nem én találtam ki ezeket, a páciensek visszajelzései.... hogy merre felé mennyi az ára, mindenhol más.ezért bocsi.
2012. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem neked szólt, az előtted szólónak.
2012. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Itt az eltüntetésről volt szó, nem az enyhítésről, kedvesem.
2012. febr. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!