Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen jól bevált HÁZI módszer...

Milyen jól bevált HÁZI módszert ismertek a pattanások eltüntetésére?

Figyelt kérdés
NEM a bőrgyógyászt várom válaszként,hanem valami bevált HÁZI módszert!!!!
2010. aug. 8. 20:16
 1/7 anonim válasza:
70%

hülye első:D:D


élesztőt az arcodra kenheted vagy eheted...:D

2010. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
ha már megvan a pattanás, akkor én éjszakára bekenem fogkrémmel.
2010. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
ööö...nyomd ki őket :)
2010. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Van egy gyógynövény a ragadós galaj ami segít eltüntetni a pattanásokat.
2010. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
nalam a legjobban bevalt modszer hogy minden reggel es esre repcemezzel bedorzsolom es lemosom. nagyon jo. de nyari idoszakba ha gyumolcslevel kened be es hagyod egy fel orat majd lemosod reggel es este, szinten segit :) a fogkrem hulyeseg es termeszetellenes arcra kenni, kiynomni meg ne merd. :)
2010. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Én tojással kentem :)
2010. aug. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

attól függ, milyen pattanás... ha nincs kivezetése és nagy dudor, akkor hormonális...sajna akkor nőgyógyász, be kell állítani a hormonszinted...ha fiatal vagy, akkor magától majd beáll valószínűleg...

ha pedig kivezetéses kis kitüremkedések, akkor le lehet szárítani: jót tesz neki a napfény, szoli

(én próbáltam élesztőt, meg mindenféle kenceficét, de nekem nem használt, csak leszírottta a felszínét, de belül mindig érlelődött valami...de nekem ez a hormonális típusú bajom volt)

2010. aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!