Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Motorbaleset után lehet még...

Motorbaleset után lehet még ugyanolyan az élete?

Figyelt kérdés
A legeslegeslegeslegjobb barátom 2011. 04.16-án egy Suzuki dr 600-assal balesetet szenvedett és azóta kómában van és csak olyanokra válaszol nagy nehezen amiket kérdeznek tőle. A lábát már megműtötték azt mondták hogy fájni fog neki. Szerintetek túléli a kómát mert olvastam a blikkben hogy egy pasi motorbalesetet szenvedett több mint 1 évig volt kómában és meghalt!
2012. febr. 23. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ne kiabálj, csak leges legjobb max... A válasz. Túléli e? Ezt mi honnan tudnánk? A kezelőorvosoknál érdeklődj ezekről. Én nem ismerek senkit aki kómába esett volna, majd felépült és vagy meghalt. Gondolom te mint barát jársz hozzá, így csak tudsz beszélni a dokival is. Am hogy balesetezett? Mije sérült?
2012. febr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

passz. Ezt még a kezelőorvosa se tudja biztosra megmondani. ha fájni fog a lába, az jó,mert nem bénult le. Ha válaszol akkor éber kómában van,az nem olyan jó, abból nehezebb felébredni.

Igen egy suzuki 600-as nem való kisfiúk kezébe...

2012. febr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az jó jel,hogy egyáltalán reagál a kérdesekre és válaszolni is tud,tehát nem teljes eszméletlenség.Van egy skála,amin mérik a kóma fokozatait,szerintem az,hogy meggyógyul függ attól,hogy milyen mértékű sérülései vannak és hogy ezen a skálán(azt hiszem glasgow skála)milyen fokozatú kómában van.Mi nem tudhatjuk,hogy túléli-e,de kivánom a legjobbakat..
2012. febr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ne higyja blikknek :D


A kómásoknak rengeteget jelent a "rehab" szóval napi szinten kell velük órákat foglalkozni.


HA érzik a törődést felélednek!

2012. febr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát azt nem tudom pontosan hogy hogyan történt a baleset, amúgy állítólag egy busszal karambolozott. Köszönöm a válaszaitokat!:)
2012. febr. 23. 10:47
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és a homlokán lett egy kisebb lyuk a fogai kitörtek és a bukósisak is teljesen összetört darabokra.
2012. febr. 23. 10:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez kiszámíthatatlan.
2012. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hogy van a barátod?
2012. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
erre én is kíváncsi lennék!
2012. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!