Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Feldagadt az ujjam, durván....

Feldagadt az ujjam, durván. Mit tegyek? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
A középső ujjamon jobb oldalt a körmömnél egy nagy piros dudor van.Az ujjamon oldalt kipirosodott egy csík mentén.Iszonyatosan fáj, ezzel az ujjammal egy billentyűt se tudok lenyomni...Nem hiszem, hogy paronichya mert nem vagyok cukor beteg meg semmi egyéb, túlsúlyos se.És a körmömet gondozom rendesen.Meg nem a körmömön van hanem a mellett.KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!normális válaszokat kérek, nem olyanokat hogy vágjam le csatabárddal meg stb...előre is köszönöm!!
2012. febr. 28. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegyél rá párakötést. Az kiszívja, ha van benne genny, és lelohasztja a gyulladást.A körömágyad van begyulladva? Megsérthetted valamivel?
2012. febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!:)) hát nem hiszem hogy a körömágyam...mért az mitől szokott begyulladni? hát kétlem hogy megsértettem...csak kosaraztam mert a hétvégén volt meccsünk.attól meg szerintem nem gyulladhat be, csak belenyúltam a labdába.de nem olyan szinten hogy nem tudom behajlítani.már volt 2x törött ujjam.
2012. febr. 28. 14:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem körömágy gyulladásod van, akkor tegyél rá ecetes hideg vizes borogatást.
2012. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a baleseti sebészetre ajánlatos elmenni?
2012. febr. 28. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a borogatástól nem enyhül a duzzadás, akkor igen.
2012. febr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A párakötés már fent is van:)
2012. febr. 28. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!