Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A kineziológia valakinek...

A kineziológia valakinek segített?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi! Gyermekkori sérelmeimet szeretném feloldani, plusz önbizalmat növelni, mert az nagyon nincs...:(

2012. márc. 7. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A szomszédasszonyomnak, aki rákos volt. /mellrák/ Állandóan oda rohangált szegény a kineziológushoz, de néhány hónap múlva meghalt. Pedig azt hitte, segít rajta.
2012. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Boccs az offert,szerintema a kineziologia nem gyogyit,szegeny szomszedasszony hiaba ment,inkabb mint a kerdezö is kerdezi,regi serelmeket,traumakat ahogy hallottam,fel lehet oldani,vagy aki nem tudja mitöl jött ra felelem,panikroham.Nekem is ajanlottak,inkabb a psziho kineziologiat,pszihes megbetegedesre.Most neztem,magyarul ilyet nem is talaltam.
2012. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Sok barátnőmnek segített. Nyilván rákon nem fog segíteni, ahhoz orvos kell.

Olyan problémákat oldhat meg, ami alapvetően pszichés eredetű.

Egyik bnőm pl. kisebb korában éjszakánként fulladt, de semmilyen szerv okot nem találtak rá. Elment kineziológushoz, azóta nem fullad.

Másik bnőm azzal a problémával ment, hogy az átlagnál sokkal többet pisilt. Mivel nála vszínűleg szintén pszichés eredetű volt a dolog, így neki is segített a problémán.

2012. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

a kineziologia lelki eredetü betegségekre jo, pszichésekre. azt mondják minden betegség okozoja lelki eredetü. de ha az az asszony pár honap mulva meghalt,az azt jelenti a végsö stádiumban volt. azon már tényleg csak a csoda segithet.

nekem IBS-em van,ami belsö stresz miatti emésztési gondot okoz. örökké feszült a hasam,10 éves székrekedésem van.vagyis volt. ö kikezelte nekem. azota sokkal felszabadultabb vagyok. a személyiségemet gátlo tényezöket is felszabaditotta, azota nagyobb az önbizalmam,imádok élni imádom a szineket, pedig eddig inkább sötét lelkületü voltam.

a te gondjaidra tutira tud segitséget nyujtani.kivéve ha olyanhoz mész aki nem ért hozzá. sok a hazug,meg aki azt hiszi tud segiteni. keress ismeröst aki tud ajánlani valakit.ilyenekhez csak ajánlás utján jo elmenni.

2012. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. márc. 8. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!