Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szteroid helyett van más...

Szteroid helyett van más lehetőség? Medrolt szedek lupusz-ra nagy dózisban, de brutális mellékhatásai vannak.

Figyelt kérdés

Én eddig nem nagyon szedtem gyógyszer, nem is kellett és gyógyszerellenes vagyok. Szóval nem értem miért kell rögtön galyra vágni a szinte méreg mentes szervezetemet.

Ráadásul a szteroid mellé véralvadásgátlót is szedek (sinkumar) ami miatt 2 egymásnak ellentmondó diétát kellene folytatnom.


2012. márc. 13. 13:49
 1/3 anonim válasza:
Szia .... ÉN 10 hónapig szedtem .. 96 mg ot .. Szintén autoimmun betegségre .. Én azt gondolom .. hogy 1 ilyen gyógyszert nem írnak ki .. csak úgy bárkinek ok .. nélkül .. Ha neked ezt szedned kell . annak biztos nyomós oka .. van .. az h eddig nem szedtél gyógyszert és .. " szúz " a szervezeted .. az csak egy dolog .. a betegségek nem kérdezik meg h szeretnél -- e gyógyszert szedni .. EZt a kérdést csak saját magadnak teheted fel .. hogy .. szertnél --e tovább élni .. és vállalod .-- e ezeket a mellékhatásokat ... h élhess .. h túlélhess ..
2012. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Detto. Mielőtt kiderült hogy lupuszos vagyok, nem szedtem semmilyen gyógyszert, szinte soha.Aztán jött a sokk, és medrolt kaptam én is, de mellette még egy marék mást is.Ennek már 3és fél éve, azt hiszem 62mg-mal kezdtem, és 5naponta csökkentették, míg a fentartó mennyiséget be nem állították, persze azóta kaptam már infúzióba is, meg mellette szedek ciklosporint.Muszáj.Hiába a sok romboló hatás, ez tart életben igazából.
2013. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Még mindig szeded a medrolt, vagy találtál valami helyettesítőt ?Köszönöm a választ! K.Ilona
2013. okt. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!