Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Sószoba, sóbarlang? Tapasztala...

Sószoba, sóbarlang? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tényleg jó megfázásnál ha 1 órát sószobában töltök?
2012. ápr. 2. 16:43
 1/2 anonim válasza:
én egy visszatérő arcüreggyulladás miatt jártam sóbarlangba,mert nagyon dicsérték,viszont hiába jártam végig 2 bérletet (20alkalom) úgy,hogy mindennap mentem,semmit nem használt,pénzkidobás volt.
2012. ápr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Régebben jártam a lányommal és jó hatású volt. Barátnőm az ikreivel jár és ő is meg van elégedve vele.

Amikor a kisfiam kruppos lett, sóoldatot kellett neki porlasztva belélegeznie naponta többször. Míg a kórházban voltunk, nagyon kiszáradt a torkom, kapart, de nem volt nálam gyógyszer, így már előre vártam a tüneteim fokozódását, amik viszont elmaradtak. Később rájöttem, hogy amikor a kisfiamat inhaláltam mindig fölé hajoltam így a sós párából jutott nekem is.

Azóta ha kezd kaparni a torkom, vagy a gyerekek megfáznak, rögtön elkezdjük a sóoldat inhalálást napi 4-5 alkalommal és így sokkal hamarabb gyógyulunk,vagy megakadályozhatjuk a betegség kialakulását.

Egy ilyen gép már egy 10 alkalmas sóbarlang bérlet árából megvásárolható, és akkor mindig kéznél van, amikor kezdődnek a tünetek, nem kell a beteg gyerekkel barlangba szaladgálni.Ha van rá lehetőségetek, ti is csinálhattok otthon sószobát. Nálunk a kerületben már több bölcsődében csináltak ilyet és naponta beültetik a gyerekeket, amit nagyon jó ötletnek tartok, mert sajnos nem minden család engedheti meg magának az ilyen alternatív gyógymódokat.

2012. ápr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!