Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért kerül Buteyko tanfolyam...

Pandamanci kérdése:

Miért kerül Buteyko tanfolyam 85. 000 ft-ba?

Figyelt kérdés

Állítólag ez az új légzési forma, javít az asztmán, allergián, horkoláson.

Magyar ember miből fizeti ki, mit gondolnak ezek?


2012. ápr. 4. 20:23
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
33%
Ezt hívják úgy, hogy átverés, lehúzás.
2012. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 homo ludensz ***** válasza:
32%
Egy éve én is rátaláltam a neten csodákat regélnek róla,nem próbáltam így elhiszem de mivel sok ilyen jellegű tanfolyamot végigcsináltam azt hiszem kellő szorgalommal és kitartással ezt is el tudnám sajátítani. Még 85 ft.ot sem fizetnék azért hogy autóval járjon az oktató. Magad is el tudod sajátítani!
2012. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Tudtommal a légzés önkéntelen dolog, az ember legelső tette születés után, hogy levegőt vesz, hogy lehet, h ezt helytelenül csinálja?

Van az oldalukon egy teszt, amellyel kiszámolhatja az ember, h hány ember helyett lélegzik, nekem az jött ki, hogy három, de ha elvégzem a tanfolyamot, akkor akár előfordulhat, h csak 1,5ember helyett fogok lélegezni. Nekem ez nem ér 85ezret, épphogy nem halunk éhen ennyi fizuból. gondoltam megkeresem mennyibe kerül még egy 20rugót elfogadhatónak találtam volna, ahogy az agykontroll tanfolyamnál, de ez rablás. Kissé kamunak is tűnik. Sztem a teszt is olyan, h nincs ember, aki 1emberes értéket kapna.

2012. ápr. 9. 20:45
 4/37 homo ludensz ***** válasza:
55%
Azért írtam hogy miután elolvastam az oldalt hogy szerintem akaraterő és szorgalmas gyakorlással elsajátítható készségszinten. Asztmánál kapkodja a levegőt a páciens és a kontroll nélkül bevitt levegő káros kémiai reakciókat hoz létre a vérben. Annyira be kell hogy rögződjön az irányított légzés hogy roham esetén ösztönösen alkalmazza a technikát. Az orra helyezett tollpihe jól demonstrálja a gyakorlást.
2012. ápr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
A tanfolyam tavaly még 75 e/Ft.volt, az idén már 85 e/Ft. Aki súlyos beteg, megkockáztatja akkor is, ha nehezen hozza össze rá a pénzt. Sajnod a TB nem támogaja, de a súlyosan károsító gyógyszereket igen.
2012. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

sztem undorító, ilyen összeget elkérni érte, amikor is gyógyító célú a dolog és nem kell hozzá semmilyen tárgyi eszköz, csupán egyik ember adja át a tudását a másiknak, h jobbá tegye a világot. Sztem jelképes összegnek kéne lennie, mondjuk 10rugó.

Én horkolok és ezért gondoltam, h elsajátítóm a dolgot, de ennyi pénzt nem tudok ilyen célra félretenni. A mai magyarországon ez pontosan egy havi fizetésem, hónapokig kuporgatok egy új ruhadarabra is.

Dögöljön meg, aki ezen nyerészkedik!

2012. jún. 22. 06:44
 7/37 anonim ***** válasza:
68%
Július 1-jén kezdem a tanfolyamot. Vagy megcsinálom, megtanulom és betartom, vagy nekem annyi! Meg kell kockáztatnom!
2012. jún. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát kiderült! Elkezdtem a tanfolyamot. Eddig egyetlen napot csináltm végig /még kettő van hátra/. Őszintén kijelenthetem, megéri a 85 ezret. Egyetlen nap alatt

csodákat művel ez a technika. A napi háromszori /reggel kb. fél óra, napközben 1-2x fél óra este l-l,5 óra/!!!/ köhögés után NULLA köhögés, vagyis semmi! Egyetlen szem gyógyszer nélkül. Kaptunk egy CD-t és egy írásos anyagot arról, hogyan kell gyakorolni. A kérdező által leírt betegségeken kívül a pánikbetegséget is meggyógyítja. Azt a COPD-t, ami az orvosok szerint gyógyíthatatlan. A kórházakban agyonkoxolják az embereket, de a zrójeentésben az szerepel, hogy "állapota nem javult."

Csak ámulok és bámulok ezen a zseniális és alapjában véve egyszerű gyógymódon.

2012. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 homo ludensz ***** válasza:
100%
Garatulálok és kívánom hogy a továbbiakban is sikerrel alkalmazd.
2012. júl. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem feltűnt, hogy a különféle, nem olcsó tanfolyamokat /agykontroll, Buteyko-légzés és a többiek/ mindig azok fikázzák, akik egyiket sem végezték el. Talán meg kellene próbálni elvégezni és utána véleményt mondani. Visszatérve a Buteyko-tanfolyamra, az évek során a tanfolyam /85 e/Ft/ többszörösét költöttem reményt keltő huncutságokra, pld. őssejt kapszulákra, gyógygomba kivonatokra és hasonlókra. Most pedig egyikre sincs szükségem. Nekem tehát bőven megéri.
2012. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!