Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi történik akkor, ha veszek...

Mi történik akkor, ha veszek egy doboz kamilla teát, tele töltök egy kádat vízzel, beledobom az összes filtert és úgy fürdök?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 17:38
1 2
 11/15 anonim válasza:

Szerintem is menj inkább orvoshoz,az majd ad Neked rá való dolgot!

Egyébként én is a Herbária kamilla virágot ajánlom,nem csak most,hanem amikor semmi bajod nincs,és csak ápolni szeretnéd a bőröd,vagy a hajad,egyáltalán nem szárít,sőt hidratáló hatása van,hiszen rengeteg kozmetikai cikkben van kamilla kivonat,gyógyteának is nagyon jó,nyugtató,és gyulladáscsökkentő hatása révén.

Viszont ha késöbbiekben kipróbálod a fürdéshez,azt ajánlom hogy ellötte,forralj fel egy liter vizet,abba szórd bele a tasak tartalmát,kb.70-80 fokos vízbe,(így ki tud ázni a kamillában lévő anyag amire szükség van.) takard le a főzetet kb 5-10 percig hagyd állni,és utána öntsd bele a kád vízedbe,vagy ha hajat mosol,akkor addig várj míg kellemes hőmérsékletű nem lesz.

2012. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A kamillás vízben nem látszik, ha belepisilsz. :)))

Egyébként fürdés után a vizes bőrödet dörzsöld át sóval (ne sajnáld!), hagyd megszáradni, majd a sót egyszerűen söpörd le (de gondosan)! Ez mindenféle bőrproblémára hat. (Népi gyógymód) Lehet fokozni, ha vízzel higított mézbe teszed a sót és így kened be magad, de anélkül is hat.

2012. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 vaszily katalin ***** válasza:

pedig ugy tudom a kamila gyuladás csokentő.én elöször elképzeltem egy holgyet ki ilatos s puha lesz.de végig olvasva a komenteket.gyogyulj meg s sok boldogságot.s a lakást ne feled 2névre iratni .nehogy véletlenül üres en maradj,2gyereket 1és félnek számolnak.ez csak ugy a végén.mi 8év után csiszolodtunk össze,11nél tartunk.pusz.

:)))))

2012. ápr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent!:) Már elég szépek, én meg izgulok nagyon! Holnapután oltár elé állok!:) Arik vagytok, hogy segítettetek!:) Puszi
2012. ápr. 15. 23:12
 15/15 anonim ***** válasza:

Ja... hogy ezt most mondod?

akkor nem bőrgyógyász... ez csupán a stressz. :)


Legyetek boldogok! :)

2012. ápr. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!