Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történne akkor ha a gyógysz...

Mi történne akkor ha a gyógyszerárban vennék magamnak 2-3 doboz hashajtót és mindet bevenném?

Figyelt kérdés
Szeretném ha végre figyelnének rám a szüleim és nem csak a tesóimmal törődnének... ha e miatt betudnék kerülni a korházba, akkor végre velem lennének...és tesóméktól is messze lehetnék,és a sulin se kellene aggódni...
2012. jan. 13. 00:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem ez a megfelelő megoldás. Keress fel egy szakértőt, mert ennél súlyosabb problémáid vannak, ha már ezeken gondolkozol.
2012. jan. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hogyan mehetnék? mindenhez szülő kell...ilyet meg amúgy sem mondanék anyáéknak...gondolkoztam már ezen,de nem megoldható...ezért gondolkozom ilyen megoldásokon...
2012. jan. 13. 00:17
 3/12 A kérdező kommentje:
őszintén megvalva egyszerazon gondolkoztam hogy az itthon lévő összes gyógyszert beszedem... talán akkor jobb lenne...de a megvalósításig még nem jutottam el...
2012. jan. 13. 01:34
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
ja... aztán nem jutsz el a kórházig és meghalsz... szép halál lenne
2012. jan. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
akkor mit tehetnék?
2012. jan. 13. 01:39
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
mittudom én... azt akarod, hogy szánalomból szeressenek? kihasználnám, hogy szarnak rám és elmennék bulizni
2012. jan. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

nevelési tanácsadóba, még ha 6 éves vagy is mehetsz szülő nélkül!! csak be kell menned és szólnod kell, hogy titoktartás mellett járnál pszichológushoz. Ingyen is van. Én is elmentem anno, szóval tudom. És nagyon jófejek, végre valaki, akit tényleg érdeklek.

Szerintem mással is felhívhatnád magadra a figyelmet, pl. vmilyen olyan sport vagy festészet, kézművesség, hobbi, ahova megkérnéd, hogy együtt menjetek. Vagy egyszer, mikor pihennek, tévéznek próbálj csak úgy odamenni anyudhoz, hogy ölelgessen meg egy kicsit.

2012. jan. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

próbálkoztam vele...le se szrnak....

versenyszerűen is sportoltam...sikereket értem el...mehettem volna peste...de nem engedtek így le kellett mondanom minden addigi álmomról....

de egy meccsemen voltak kint...azt is úgy. hogy bögve i dultam el, hogy egyszer nem jönnek el....azután már leszrtam....

2012. jan. 13. 07:15
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Ha eddig lesz.rnak, a magánakciód után is le fognak, ne aggódj.


Én anorexiába mentem bele, h figyeljenek rám, és rácssztem, mint állat, mert itthon ugyanúgy én vagyok az utolsó.

2012. jan. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

akkor inkább a magad érdekeit nézd és szeresd magad nagyon. minek ártanál magadnak, semmi értelme.

akkor inkéább pszichológus, rá számíthatsz majd.

2012. jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!