Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vizeletterápiát próbálta már...

Vizeletterápiát próbálta már valaki??

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Csak olyan írjon, aki TÉNYLEG ALKALMAZZA, az írja le a tapasztaltait, OLYAN NE ÍRJON, AKI AZT ÍRJA, HOGY HÜLYESÉG, MIVEL ÉN IS EZEN A VÉLEMÉNYEN VAGYOK!!!!

Köszönöm.



#vizeletterápia #vizeletívás
2012. ápr. 22. 11:44
 1/7 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Édesanyám elmondása szerint gyerekként sokszor pisilték le horzsolt sebeiket,hogy a fertőzéseket megelőzzék!

Szomszéd anyóka aranyeres problémáit kezelte a saját vizeletével!A legutóbbi mosás két éve volt,azóta nem voltak panaszai.Bár nem tartozik a témához,de azért megemlítem,hogy ő fülzsírral kezelte a herpeszét ami szintén megszűnt!


Egyébiránt azt magam is megfigyeltem,hogy ha szabadban vizelek és a közelben méhek vannak,azonnal a vizeletemre repülnek és azt"isszák"!


Remélem nem gond,hogy bár magam nem alkalmazom,mégis Válaszoltam kérdésedre.

2012. ápr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Egyébként az állatoknál is megfigyelhető ez a jelenség, csak ott a széklettel kapcsolatban is.
2012. ápr. 22. 14:05
 3/7 anonim ***** válasza:

az megint más, én nem tartanám egészségesnek hogy az emberek a saját székletüket egyék (lásd ecoli vírus és társai)


a vizeletet a mai napig is megisszák bizonyos embercsoportok (lásd sivataglakók), de egyáltalán nem tartom egészséges ötletnek, egyrészt a vese a kiválasztott méreganyagokat a vizeletbe üríti, a másik meg hogy azért mégis a saját hugya az embernek! miért akarja valaki meginni vagy magára kenni? hát annyi millió gyógyterápia van a világon, miért pont ez???

2012. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 homo ludensz ***** válasza:
Ez itt a Gyakorikérdések visszatérő témája ha fellelhető egy két régebbi bejegyzés ott hosszan olvasható pró és kontra hozzászólás. Amennyiben komolyan érdekel a téma privátban megírom az én saját véleményemet. Itt a meddő vitát mellőzőm mert értelmetlen.
2012. ápr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pietrosol ***** válasza:

Igaz,nem én kérdeztem,ellenben érdekelne a véleményed!

Légy szíves,küldd el nekem!

Köszi!

2012. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Légyszives nekem is küld el privátba. Köszi.
2012. ápr. 26. 18:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonlot a hasonloval gyogyitani.... ez a lenyege az urinoterapianak. Mukodik. Nem hulyeseg. A vizeletben a sajat testunk vibracioi vannak benne, es nem idegen vibraciok. Ezen gondolkozzunk el.
2014. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!