Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szapora szívverés, izomfeszült...

Szapora szívverés, izomfeszültség több napon keresztül, szinte szüntelenül. Mit ajánlotok rá?

Figyelt kérdés

Ha bekapok egy frontin 0,25-öst, akkor attól megnyugszom? Tudom, ez gyógyszer, ezért gondolkozom, hogy van-e olyan gyógynövény, ami azonnal tud hatni? Nagyon örülnék neki, ha tudnátok tanácsokat adni, vagy biztatni engem, mert nagyon el vagyok keseredve, nem bírok lenyugodni, csak ver ver és ver a szívem, akármit csinálok is. Nem vagyok szívbeteg, voltam dokinál. Csak nagyon ideges, feszült ember vagyok.

Köszönöm a segítségeteket!


2012. ápr. 22. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtam vegyél be a Frontin-ból 0,5 mg-ot! Segíteni fog!


Ez akár pánikroham is lehet!

Egy sorstárs...

2012. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, valószínűleg pánikroham, de ennyi ideig is tarthat? Sok helyen azt írják, hogy csak pár perc, aztán utána vége. Ehhez képest nekem kezdődött péntek éjjel, amikor éppen lefeküdtem, megleptek a rossz gondolatok, és előjött a roham. Aztán elmúlt (Sedatif PC-t vettem be), de reggel újra kezdődött. Pedig tegnap kirándultunk is, de a kocsiban elég rosszul voltam. Aztán jött a kintlét, ott minden ok, majd itthon megint rám jött. Este hála ég el tudtam aludni, még az a szerencse. Ma de. megint jó, de újra előjött.

Mesélj egy kicsit kérlek, a frontin nem káros, ha csak ilyenkor veszem be? Félek, mert kicsit hipohonder is vagyok, azt hiszem. Szóval attól nem lehet baj? És lehet ez pánikroham, vagy inkább valami más? (De akkor mi?)

2012. ápr. 22. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez pánikroham lehet nálad szorongással. Inkább csak 2x1/2 Frontint vegyél be, de rendszeresen. Azért kellene szedned rendszeresen, hogy megelőzd a rohamot. Ha félsz bevenni ezt a gyógyszert, akkor Valeriána relaxot szedj helyette.
2012. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pánikroham percektől akár 1 órán át is tarthat. Szörnyű időszak. Amirpl mesélsz nekem is volt ilyen.

Én napi 3*0,5 Frontit szedek mert máshogy nem bírtam elviselni.

Károsnak káros, mert semmilyen gyógyszer nem egészséges, de inkább ez egy ideig mint örök szorongás ,pánikrohamokkal.

Első voltam.

25/N

2012. ápr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!