Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magas pulzus, néha szapora...

Magas pulzus, néha szapora szívverés. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A pulzusom magas, ideges típus vagyok és amikor a semmiből elkezd gyorsan verni a szívem megijedek. Voltam EKG-n ott semmi rendellenességet nem találtak, voltam laborvizsgálaton és ott se találtak semmit. Lehet hogy pánikbeteg vagyok?

20/F


2012. márc. 30. 14:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pánikbetegség. De ne beszéld be magadnak, mert csak felerősíted. Írtad, hogy ideges típus vagy, valószínűleg ez miatt alakult ki. Mindenképpen nyugodtabb életet kellene élned, sportolj, mozogj sokat, foglald le magad a hobbijaiddal, szedj vitaminokat, végezz relaxációs gyakorlatokat.
2012. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az orvos írt fel a magas pulzusra nebivolol nevű gyógyszert. Eleinte nem mertem beszedni mert számomra ismeretlen. Szedhetem ezt a gyógyszert nyugodtan? Nem lesz tőle bajom?
2012. márc. 30. 14:52
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha az orvos ajánlotta, szedheted. Amúgy én is ilyen problémával küszködtem, aztán kiderült, hogy pajzsmirigy alul működésem van és az csinálta a gyors szívverést. Persze az nem biztos, hogy neked is az van, de érdemesebb egy alapos labor vizsgálat, lehet bármilyen betegség a dolog mögött.
2012. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Azt hogy kezelik? Te meggyógyultál?
2012. márc. 30. 15:06
 5/19 anonim ***** válasza:
Életem végéig gyógyszert kell szednem, csak így lehet kezelni. Évente járok kontroll vizsgáltra, vérvételre, hogy minden rendben van-e. Sajnos meg kell tanulni evvel élni. Az az előnye, hogy nincs igazán testi tünete, tehát fájdalommal nem jár. Mondjuk olyan szempontból hátrány, hogy ez miatt nehezen vették észre ezt a problémát. De egy teljes vérkép kimutatja.
2012. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Orvos elküldött vérvételre, meg is van a labor eredmény már csak meg kell mutatnom az orvosnak. Én sajnos nem értem hozzá pedig rajta van a papírok 1-2 adat. Én nem lennék képes életem végéig gyógyszert szedni. Még akkor sem szedek gyógyszert ha lázam van. Inkább egy hideg zuhany.
2012. márc. 30. 15:28
 7/19 anonim ***** válasza:
A vérvételen meg szokták csillagozni, ahol némi eltérés van. Ha nincs sehol csillag, nem valószínű, hogy bármi komolyabb bajod van.
2012. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
3 helyen van csillag.
2012. márc. 30. 15:34
 9/19 anonim ***** válasza:
Le tudod írni mik azok?
2012. márc. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Valami Vvt süllyedási sebesség

Retikulocyta automatáva és

EOS\%

2012. márc. 30. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!