Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Heves szívverés? (NAGYON...

Heves szívverés? (NAGYON FONTOS! )

Figyelt kérdés

Nagyon hevesen ver a szívem. Mit csinálhatnék? Nem tudok elaludni sem, pedig azt hittem, hogy az segít, de nem tudom, mit csináljak :(

17 éves vagyok, ilyen problémám még nem volt.


2012. márc. 27. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ittál valamilyen koffeines italt? Vettél be valamilyen gyógyszert(mondjuk asztmagyógyszert)?

Nyisd ki az ablakod, szívj egy kis levegőt, vizezd be az arcod, esetleg vegyél be egy kis magnéziumot ha van otthon. És próbálj megnyugodni.

2012. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valszeg pánikroham. Hívd ki az ügyeletet.
2012. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vettem be semmit. Köszönöm a tanácsokat. Kipróbálom.
2012. márc. 27. 22:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt valami, ami nagy hatással volt most rád? Valamilyen hír? Tartasz valamitől, esetleg van valami nagyobb problémád, amire sokat gondolsz? Tudat alatt az is okozhatja. Magnéziumot próbáld meg, ha van otthon, vagy tényleg szívj friss levegőt, ilyenkor különösen kell az oxigén!
2012. márc. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tényleg köszönöm a válaszokat. Túl sok mindent kell mostanában csinálnom, nincs semmire időm, de ez általában így van, úgyhogy fura lenne, ha ez most jönne ki rajtam...

És már jobban vagyok :)

2012. márc. 28. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!