Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Megcsípett egy darázs. Allergi...

Lujza1819 kérdése:

Megcsípett egy darázs. Allergiás vagyok a csípésre. A legutóbbi alkalommal 2 hétig be voltam dagadva. Bevettem egy kalciumot, mit tehetnék h elkerüljem a reakciókat?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 27. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A háziorvos írhat fel egyfajta ampullás folyadékot, (csak elfelejtettem a nevét), és csípés esetén meg kell inni. Az az egy hátránya van, hogy úgy emlékszem, hűtőben kell tárolni, csak hát a darazsak nem feltétlenül otthon, a frigó mellett csípnek meg. Esetleg kirándulásra, strandra hűtőtasakban el lehet vinni, mert az erdő közepén jó kis elsősegély.
2012. ápr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is allergiás vagyok a csípésekre, nekem az AERIUS tabletta bevált. Ha szerencséd van találsz olyan patikát ahol kiadják vény nélkül is, bár ezt nem javaslom, allergiagyógyszernél nem árt, ha egyeztetsz az orvosoddal.
2012. máj. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó, milyen csípésre vagy allergiás, hogy elég az allergia elleni gyógyszer?
2012. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!