Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Darázs harapására van valamily...

Darázs harapására van valamilyen tippetek?

Figyelt kérdés

Fel vagyok dagadva, vörös, ég, viszket, az izmom be van durranva. Ökölnyi nagyságú duzzanatom van, és kő kemény.

Használtam már Fenistilt, borogattam, ittam kálciumot. Valami, ami enyhítené ezt a fertelmes érzést?


2011. aug. 18. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
ha megcsíp 1 darázs,méh azonnal szívd ki szájjal a mérget !!!!!!!!!!! nekem mindig beválik akkor nem dagad fel!!!!!!!
2011. aug. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ecettel kell bekenni.
2011. aug. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a darázs nem harap, hanem a fullánkját döfi beléd...
2011. aug. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de harap is. Viszont a fullánk döfés dagad csak be.
2011. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem mindig szívjátok ki mert akkor tényleg nem dagad fel ! ja és ha már feldagadt az ecet nem segít! jobbulást!
2011. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Azért írtam, hogy harap, mert amikor csíp a fullánkja is bekerül, és megdöglik. ( Így tudom legalábbis). De viszont ez tovább repült. Most már jobb egy fokkal...
2011. aug. 20. 10:36
 7/9 anonim ***** válasza:
A méh megdöglik. A darázs többször tud szúrni ergo: nem döglik meg a szúrásba. És harap is.
2011. aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az én nagymamám módszere: rátenni 1 vöröshagyma szeletet és leapad.

na meg persze előtte eltávolítani a fullánkot minél előbb

2011. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem gyanús, hogy nem méhcsípésről van szó?
2011. aug. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!