Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lehet méregteleníteni más...

Lehet méregteleníteni más módszerrel is a léböjtön kívül?

Figyelt kérdés
Szeretnék méregteleníteni, a léböjt kúrát ismerem erre, de azt nem szeretném csinálni. Ha méregtelenítő hatású gyógyteákat iszom, áttérek egészségesebb étrendre, az is ér valamit? Vagy más ötlet?
2012. máj. 1. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen létezikmás módszer is. Ez a kitartásod és a pénztárcád függvénye. Lásd Google > méregtelenítés
2012. máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mit értesz méregtelenítés alatt :-)

Term észetesen éehet méregteleníteni vagyis kidobni a szereveztből a káros anyagokat úhy is ha egyzserűen nem veszel magadhoz többet, tehát egészségesen étkezel, sporttalés mondjuk szaunával meg kellően fel is gyorsíthatod a folyamatot

Ezek az erőltetett kúrák, mint a léböjt kúra szerintem károsak is. elképzelhető hogy van rá kifejezett indikáció, de alapvetően egy átlag embernek nincs rá szüksége, csak az csináljha aki nagyon türelmetlen magával. és csak időleges az eredmény.

2012. máj. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A léböjt nekem túl drasztikus, ilyen-olyan szerekre meg nincs pénzem (és igazából nem is bízom bennük). Egy ideje nem veszek magamhoz annyi "mérget" meg sok gyógyteát iszom, szerintem használ ez is.

2012. máj. 15. 13:07
 4/4 anonim válasza:
próbáld ki az iható desztillált vizet!
2013. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!