Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Elestem motorral és mindkettő...

Elestem motorral és mindkettő térdemen egy-egy nagy seb van, hogy tudnám ezeket meggyógyítani?

Figyelt kérdés
Szóval kettő mély seb van mind2 térdemen. Munkanélküli vagyok, nincs fizetve az egészségügyi hozzájárulás és ha elmegyek orvoshoz kipostázzák az elmúlt 2 évet egyszerre amit nem tudnék befizetni. Jelenleg mind2 seben fedő kötés van. Mikor új kötés rakunk akkor betadine oldattal van fertőtlenítve és úgy kerül rá a másik kötés. Tudnék ennél többet tenni ? Azért kérdezem, mert járni alig bírok és itt nyár lenne alkalmi munka mg-be de így nem tudok dolgozni. Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. máj. 2. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:

"Elestem motorral és mindkettő térdemen egy-egy nagy seb van, hogy tudnám ezeket meggyógyítani?"


Ere a válasz: csak várj, a szervezeted megoldja helyetted...

2012. máj. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor úgy írom, hogy segíteni a gyógyulást.
2012. máj. 2. 13:19
 3/5 melvin ***** válasza:
Magát a felszíni sebet: Drags Immunnal kenegesd!( Energy készítmény.www.energyklub.hu nagyon gyorsan meggyógyul tőle
2012. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Gondolomn,már meggyógyultál,de egyébként aloe veranővény nedvével kenegetheted naponta többször is,vagy fél paradicsomot tegyél rá(ha nem teljesen nyílt a seb)
2012. jún. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Aloevera-t ismerem régen volt itthon és az égési sebeimre mindig azt használtam és nagyon jó volt. Egyébként voltam dokinál és teljesen ingyen adott egy kis tégelybe, ilyen piros folyadékot azzal kenten naponta kétszer 2 hétig. De utána már az se. És most már csak a helye látszik. Köszönöm minden válaszolónak.
2012. jún. 9. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!