Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van valakinek személyes...

Chaos kérdése:

Van valakinek személyes tapasztalata Dr. Alexander Sztrasnij természetgyógyászról?

Figyelt kérdés

2012. máj. 2. 14:42
 1/3 hedvicius válasza:
100%

Igen. Tavaly tavasszal voltam nála, 8 kezelést vettem.

A második kezelés után számomra érthetetlen módon abbahagytam a dohányzást és a kávéivást. A 3-4 kezelés után elmúlottak az alvásproblémáim, lábzsibbadásom, az egyébként mindig mardosó éhségérzetem, és a pánikbetegségem(vizivási kényszer). Az 5-6 és az azt követö kezelkések után eufórikus jókedvem és folyamatos nevetögörcseim lettek. Minden kezelés után úgy éretem magam, mitha ujjászülettem volna.Megjegyzem, komoly betegségem nem volt, és a doktor szerint ezért volt a kezelés ilyen drasztikus hatással rám. Már alig várom, hogy ujra elmehessek. (külföldön élek) Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2012. máj. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az infót!
2012. máj. 5. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam, hogy menjek hozzá, jó lenne más véleménye is, érdekes, hogy ugyanazon nap mindjárt válasz érkezett, két órán belül. Válaszadónak nincs %-a, azaz nem aktív felhasználó. Túl sokféléhez ért, téma honlapján a pszichológia és pszichiátria is...miből doktorált, természetgyógyász végzettség mellett?
2013. nov. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!