Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyógyteákat ismertek...

Milyen gyógyteákat ismertek vagy használtatok? Mire jók? Használtak E?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:

citromfű- az ize kedvéért iszom,mézzel...engem ellazít

[link]


csalánlevél--forrófürdő közben szoktam szürcsölgetni,hatása túl sok nincs,de egynek jó [link]


csipkebogyó---megfázáskor kötelező,sok-sok mézzel,töménytelen mennyiségben...gyógyszer felesleges

[link]


kamilla--borogatásnak,illetve csak ugy meginni,régen utáltam,de miota csak teázom,azota szeretem,nyugtat,alvás előtt jó

[link]


nyirfalevés---vesém nem éppen jól működik gyerekkorom óta,nagyon hamar felfázok,olyankor csak ezt iszom,tisztit...bár rossz az ize

[link]


orbáncfű--nyugtató tea,párommal itatom,főleg ha stresszes napja volt,használ,nem is kicsit,ebből 3-4 deci és lenyugszik mig elkortyolgatja,és jobban is alszik,szintén mézzel

[link]


ezeken kivül áfonya és kökény teát iszok,azt csak az ize kedvéért,na meg zöldteát,az elvileg tisztit,nekem még nem tűnt fel,de jó ize van

2010. nov. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A DM-ben lehet kapni Lapacho-echinacea teakeveréket, nagyon jó immunerősítő hatása van. Tavaly egész télen azt ittam, és semmi bajom nem volt, pedig a H1N1 ellen sem oltattam be magam, de még egy megfázásom sem volt. Én ajánlom!
2010. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!