Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen betegség állhat fent...

Milyen betegség állhat fent nálam?

Figyelt kérdés

Egy éve kezdődtek a tüneteim...Sorozatos elájulások, sűrű megbetegedések,nyirok csomóim megdagadtak és úgy is maradtak,szédülés,álmatlanság,fáradtság,rossz közérzet,rengeteg folyadék fogyasztás, sűrű vizelés...az akkori vérvételemen is mutattak ki gyulladást, de azt még egy betegség miatt vissza maradtan könyvelték el...Most viszont nem voltam beteg egy ideje,de a panaszok fönt állnak így egy új vérvizsgálatot

végeztettem el...

Glükóz:5,2

Vas:8,5

Fehérvérsejt:12,3 Giga/L

Limfocita:6,65 Giga/L

Neutrofil: 37,30% Giga/L

Limfocita: 54,00% Giga/L

Szerintetek komoly betegség állhat ez mögött, vagy megnyugodhatok?



2012. máj. 24. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:
a vas, glükóz jó, az fvs kicsit emelkedett, aminek kismillió oka lehet. egy rejtett gyulladástól(pl rossz fog) kezdve leukémiáig bármi. kár találgatni, mert ezt csak orvos tudja kideríteni, hogy mi van.
2012. máj. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne merülj el a számokban, hanem válts nézőpontot. Nézz utána ennek: újmedicina

Hátha segít...

2012. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne nyugodj meg, hiszen hiába nem túl rosszak a labor értékeid, ha nem érzed jól magad... a sorozatos ájulás sem hiszem, hogy napi rutinnak minősül. Mindenképpen orvosi további vizsgálat kell, de addig is változtass étrendet, sok C vitamint egyél (ne szintetikusat, hanem valódit). A rengeteg folyadék fogyasztás (ugye nem colára érted, hanem ásványvizet iszol? ) vércukorra utalhat.
2012. máj. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!