Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Moksa elixír. Használja itt...

Moksa elixír. Használja itt valaki? Mi a véleménye, javult a betegsége?

Figyelt kérdés

Én hétfőn kapom készhez ezt a csoda cseppet, kíváncsian várom a hatását. A depresszió kezdeti jeleit vélem magamon felfedezni, nagyon szorongok, már betegesen is. Szerintem ennek is tudható be a mára már orvosilag papírral igazolt betegségem is, a proctitis ulcerosa.


Szeretném ha mind a lelki mind a testi betegségeimre orvosságot találhatnék a cseppekben, de nem tudom tényleg használhat-e...


Vélemények, tapasztalatok?


2012. jan. 14. 22:01
 1/2 anonim válasza:

Szervusz!


Használ, de mindenkinél másképp, nem úgy, ahogy azt mi akarjuk, hanem ahogy szükségünk van rá.


Tesómnál szülőkkel való konfliktust oldott. Feljött minden. Álmában állandóan veszekedett, egyebek.


Másnál harmonikusabban zajlanak a dolgok. Egyszer csak kiegyensúlyozottabb lesz, nem érintik a dolgok. Több energiája lesz.


Nálam volt ez is, az is...:)


Bárhogy jöhet a változás. Sokszor nem a probléma oldódik, amit szeretnénk, mert előtte másnak kell oldódnia. Ezért szokták javasolni a napló vezetését és azt, hogy ne a "betegséget", "problémát" figyeljük, hanem mindenféle változásra legyünk tudatosak.


Ha érdekel, akkor szerintem menj el egy csoportba, ahol beszélnek róla, elmondják hogyan hat, mesélnek tapasztalatokat. Ezt én mindenképp ajánlanám.

Tudok ilyet javasolni, ha gondolod.


Üdv!

2012. febr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szedem 2 hete és használ. Bízni kell benne! Azt mondják 1 éves problémán 1 hónap alatt segít. Én 1 hét után változást éreztem.

2012. márc. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!