Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Térdszalag nyúlás? (belső...

Térdszalag nyúlás? (belső oldalszalag)

Figyelt kérdés
Foci közben a térdem 5 napja kitört egy recsenést halottam dokihoz mentem vele és ott azt állapitották meg hogy térdszalag nyúlásom van és 17 nap gipszet adtak. arra lennék kiváncsi hogy milyen modszerrel lehet minél hamarabb olyan állapotba hozni amilyen volt vagy még jobba mert nekem minél hamarabb focizni kellene.. nagyon szépen kérlek ha tudtok segitsetek elöre ish köszönöm egy 18 éves srác

2012. máj. 31. 19:31
 1/1 Nagilum ***** válasza:

Nekem a bokaszalagom szakadt el, arra is adtak gipszet. Utána hordanom kellett egy rögzítőt egy ideig, azóta viszont tökéletes állapotban van.

Szerintem legjobban jársz, ha kíméled amíg fáj, és hordod a rögzítőt, mert ha cseszteted, akkor csak lassabban gyógyul... Jobb a türelem, mint egy rossz térd évekig. Azt is eljátszottam, a térdemet meghúztam egy túra alkalmával, de nem fájt annyira, nem mentem orvoshoz. Aztán mikor egy hónap múlva is fájt, akkor mentem el. Jól le lettem cseszve, hogy miért nem mentem előbb. 6 évig szenvedtem vele, szedtem gyógyszert meg hordtam rögzítőt.

Csak azt próbálom ezzel mondani, hogy a térded épsége fontosabb, mint az, hogy hamar focizzál... Én a hülyeségem miatt 6 évig nem tudtam egy rendeset túrázni, abba kellett hagyni az aikido-t és a biciklizést is. Kb az egyetlen ami maradt az úszás volt... Szóval érdemes komolyan venni az ilyesmit.

2012. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!